eReport.sk
Primár Jakub Hložník. Zdroj: fb/mzsr

Naštvaný primár ironicky: 90% populácie vyhynie kvôli čipovaniu grafénom a žiletkami vo vakcínach!

Je fakt, že záujem o očkovanie nie je naša silná stránka. Primár Jakub Hložník vytiahol mapu Európy a na nej jasne vidieť, ako sme na tom. Znepokojený lekár pridáva aj ironický komentár.

„Tak tu krásne svieti naša gubernia. V zaočkovanosti nás predbehlo už aj Rusko (46%) a to cez leto boli ďaleko za nami,” vzdychol si lekár. Ale nie vo všetkom sme najhorší, v úmrtnosti na covid-19 okupujeme naopak popredné priečky na svete. „Ale áno to nesúvisí s očkovaním, ale tu sa nelieči, že,” rypol si do antivaxerov.

Smutne skonštatoval, že sme sa kultúrne a hlavne mentálne zaradila tam kam naozaj patríme, a to na Balkán. „Ale aspoň sme odhalili medzinárodne sprisahanie s cieľom depopulácie. Teraz rýchlo našetriť dostatok eurášov, aby sme skúpili všetok ten majetok čo ostane v západnej Európe, potom čo tam 80-90% populácie vyhynie v dôsledku čipovania grafénom, parazitmi a žiletkami vo vakcínach,” ironizuje Hložník.

Svoj status ukončil konštatovaním, že bohužial, realita je taká, že tu prebieha prirodzený výber ( následkom ktorého prežijú len jedince, ktoré sa lepšie prispôsobia prostrediu) resp. výberové vymieranie v darwinskom zmysle v praxi.

– Foto: FB/jakubhloznik

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naštvaný primár ironicky: 90% populácie vyhynie kvôli čipovaniu grafénom a žiletkami vo vakcínach!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti