eReport.sk
Hasiči, záchranné aj bezpečnostné zložky zasahujú na mieste explózie.
Ilustračné foto. Foto: fb/polícia

Násilnosti a nevraživosť pokračujú: Muž polial benzínom a zapálil jednu z brán pri ÚV SR, čelí už obvineniu


Kedy sa atmosféra na Slovensku konečne upokojí? Ak z prehier v parlamentných aj prezidentských voľbách nešťastná opozícia dosiahla roztrieštením našej spoločnosti a vygradovaním nevraživých emócií to, čo chcela, potom môžu byť jej predstavitelia spokojní. Márne vyzýva aj citlivo vnímajúca prezidentka na upokojenie vášní, niektorí Slováci si z jej slov nič nerobia. Matovič, Šimečkovci a im podobní teda majú to, čo chceli. Chcú to aj bežní Slováci?

Ideálne vyriešené „osobné“ problémy

Obvineniu z trestného činu výtržníctva v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci čelí 56-ročný Jozef T. z Bratislavy, ktorý mal ešte v utorok 9. apríla večer poliať benzínom a následne zapáliť jednu z brán vedúcich do objektu Úradu vlády (ÚV) SR. Dôvodom jeho konania mali byť jeho osobné problémy. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. „Muž sa na mieste k spáchaniu skutku priznal a uviedol, že ho spáchal vedome, pričom dôvodom mali byť jeho osobné problémy,“ skonštatoval Szeiff.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico o vyčíňaní progresívcov
  2. Martina Šimkovičová

Podľa doterajších informácií mal muž vyliať benzín z dvojlitrovej bandasky na bránu vedúcu do podateľne Úradu vlády SR. Tú následne zapálil, čím došlo k poškodeniu murovanej fasády, oplotenia, ako aj časti kovovej brány vedúcej do podateľne. Polícia muža eskortovala na príslušné oddelenie, vyšetrovateľ voči nemu následne vzniesol obvinenie. Obvinený je stíhaný väzobne.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Násilnosti a nevraživosť pokračujú: Muž polial benzínom a zapálil jednu z brán pri ÚV SR, čelí už obvineniu

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: