eReport.sk
Racionálna politika
Bývalý minister obrany Jaroslav Naď. Foto: tasr

KOMENTÁR Naďova cesta z vrcholu, až na úplné politické dno

Je podľa svojej mienky jediným renomovaným v rôznych oblastiach. Jeho názor je jediný, ktorý by sme mali rešpektovať a tí, ktorí si dovolia mať opačný alebo iný názor na danú problematiku, tak sú automaticky pod paľbou jeho útokov. Útočí rýchlo, ako nejaký systém protivzdušnej obrany, ktorý odvracia raketový útok nepriateľa. Síce neútočí raketami, ale používa v bežnom živote oveľa zákernejšie metódy. Označuje svojich oponentov za opice, dezolátov či ruských agentov. Viete o kom je reč? Asi už tušíte, ale nebudem vás dlhšie napínať, je to o Jaroslavovi Naďovi.

Nulová sebareflexia

Eduard Heger a práve Jaroslav Naď patrili medzi slovenských vládnych poltikov, ktorí nemali absolútne žiadnu mieru nejakej prirodzenej sebareflexie. Svoje chyby a nespočetné zlyhania, obvykle hádzali na druhých. Preto aj tak napokon dopadli. Padli z politického vrcholu, až na úplné dno. Jeden prosí o peniaze a vracia sa k predaju vodky, druhý zase po voľbách utiekol k našim českým bratom, kde sa mu ušlo miesto asistenta ministerky.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mainstream lynčuje
  2. Fico opäť prepisuje históriu

Jeden by si myslel, že sa aspoň jeden z nich poučil, avšak ani teraz tomu nie je vôbec inak. Ľudia si podľa ich slov zvolili mafiu. A voľby boli v podstate zmanipulované, kedy tvrdia, že v tom mala priamo prsty Moskva s Putinom. Okrem toho sa exminister obrany tesne po svojom úteku, aj stihol vyjadriť k novému obsadeniu jeho bývalého rezortu. Podľa neho sú tam neodborníci a neskúsení ľudia.

Z ministra asistent

Po volebnej fraške, kedy strana Demokrati zaknihovala vo voľbách hanebný výsledok, tak bývalý minister „zobral nohy na plecia“ a zo Slovenska zdupkal!

Dá sa povedať, že po tom, ako bol Jaroslav Naď šéfom jedného z najdôležitejších rezortov, sa prepadol, až na úplné politické dno, keď musí robiť českej ministerke asistenta. Prípadne nejakého radcu, avšak s čím jej poradí nie je doposiaľ zrejme, a dá sa o jeho odbornosti polemizovať. Pretože podľa mnohých, príliš veľkou odbornosťou rozhodne neprekvitá.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

KOMENTÁR Naďova cesta z vrcholu, až na úplné politické dno

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre