eReport.sk
minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO)
Minister obrany Jaroslav Naď Foto: tasr

Naď: Povolanie vojaka je službou vlasti, úprimná vďaka za všetky obety

Po splnení úloh sa zo zahraničných misií a operácií medzinárodného krízového manažmentu v Bosne a Hercegovine, Gruzínsku, na Cypre, v Iraku, Lotyšsku a Stredomorí vrátilo v uplynulom období na Slovensko 308 príslušníkov Ozbrojených síl (OS) SR.

,,V priestoroch trebišovského práporu im za nasadenie a reprezentáciu vlasti osobne poďakovali minister obrany SR Jaroslav Naď a náčelník Generálneho štábu OSSR Daniel Zmeko,“ informovala hovorkyňa Ministerstva obrany SR Martina Kakaščíková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Opozičný poslanec NR SR Robert Fico (SMER-SD).
  2. Kedy zareagujete na kauzu Záleskej?
  3. Prezidentka Zuzana Čaputová.

Povolanie vojaka je službou vlasti

Okrem vojačiek a vojakov poďakoval minister aj ich rodinám a blízkym. ,,Povolanie vojaka je službou vlasti. Toto povolanie s každým vojakom nesú aj jeho blízki – a dobre viem, že to nemusí byť vždy ľahké. Úprimná vďaka za všetky obety, ktoré pre to podstupovali,“ uviedol.
Slovenskú republiku od jej vzniku reprezentovalo v rámci medzinárodného krízového manažmentu v zahraničných misiách a operáciách celkovo viac ako 21.000 slovenských vojakov a vojačiek.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď: Povolanie vojaka je službou vlasti, úprimná vďaka za všetky obety

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php