eReport.sk
Jaroslav Naď, foto: tasr

Naď o človeku čo sa mu vyhrážal zastrelením: Na políciu prišiel ožratý, mojim deťom chcel kúpiť čokoládu!

Jeden z mužov, ktorý sa ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi vyhrážali smrťou už pozná svoj verdikt. Podľa slov šéfa rezortu muž ale stiahol chvost potom ako minister začal vyhrážky riešiť s políciou. To, čo nasledovalo pôsobí ako zo zlej komédie.

Prvý verdikt

Ešte v decembri minulého roku Naď na sociálnej sieti šokoval s tvrdením, že viacero ľudí sa mu vyhrážalo. „Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné. Ale to, že sa kadejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mňa, ale dokonca aj mojich detí, tak to trpieť nebudem,“ napísal koncom minulého roka politik. Ten následne podal sedem trestných oznámení. Naďova iniciatíva priniesla prvé ovocie po ôsmich mesiacoch.

Naď zverejnil rozhodnutie súdu na sociálnej sieti. – Foto: FB/JN

Minister tak otvorene v statuse prezradil, že svoj verdikt už pozná prvý “hrdina”. Prvé rozhodnutie súdu mužovi odkleplo osem mesiacov s podmienečným odkladom počas skúšobnej doby 18 mesiacov, probačný dohľad, psychoterapia a psychologické poradenstvo.

Viac článkov o ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi tu:

  1. Jaroslav Naď (OĽaNO) kladie veniec počas osláv 141. výročia narodenia generála Milana Rastislava Štefánika

Ožratý kajúcnik

Naď tu ale nekončí a popisuje ďalej svoje skúsenosti s mužom, ktorý mu adresoval nechutné hrozby smrťou. “Tento páchateľ prišiel, mimochodom ožratý, plakať na políciu, keď som vypovedal, sypal na seba popol, ospravedlňoval sa. Nuž, každý sme si strojcami svojho šťastia. Chcel ma vraj zastreliť pri múre, ako napísal na sociálnej sieti. A na polícii mi chcel potom odovzdať čokolády pre moje deti. Pre tie, ktorým chcel podľa jeho vlastných slov zastreliť otca… Tak teraz nech sa pozerá spravodlivosti do očí,” opísal šéf rezortu patálie na internete.

Taktiež dodal, že príde rad aj na ďalších. Dodal, že sa klasicky vyhovárajú, že konali napríklad pod vplyvom alkoholu alebo, že ich nahovorili kamaráti. “Na každého príde spravodlivosť. Skôr či neskôr, ale veru príde. Výhovorky Vám nepomôžu,” odkázal Naď svojim neprajníkom.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport