eReport.sk
polícia Francúzsko
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Na juhu Francúzska sa po výbuchu zrútil bytový dom. Trosky pohltili niekoľko ľudí!

Pravdepodobne päť ľudí zostalo uväznených pod troskami trojposchodového bytového domu, ktorý sa v noci na utorok zrútil v meste Sanary-sur-Mer na juhu Francúzska. Budova sa zrútila po výbuchu, ktorého príčina zatiaľ nie je jasná, informovali v utorok hasiči.

Podľa spravodajského webu France Info je počet ľudí, ktorí zostali pod troskami, len pravdepodobný a vychádza zo svedectiev ľudí zo susedných domov. Stav uviaznuvších nateraz nie je známy. Najmenej štyria ľudia utrpeli pri výbuchu a zrútení budovy zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

Zasahujú desiatky hasičov

Na mieste zasahuje približne 70 hasičov, dodal web France Info. Ako posily boli povolané aj tímy špecializujúce sa na záchranu ľudí a odpratávanie trosiek, ako aj záchranári so špeciálne cvičenými psami.

Bude vás zaujímať:

  1. Člen čestnej stráže prezidenta SR nesie Ústavu SR pred slávnostnou schôdzou NR SR pri príležitosti zloženia sľubu prezidentky SR Zuzany Čaputovej

Bytový dom, kde sa odohral výbuch, sa nachádza v prístave Sanary-sur-Mer, meste s približne 15.000 obyvateľmi, ktoré leží v departemente Var v regióne Provence-Alpes-Côte d’Azur.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na juhu Francúzska sa po výbuchu zrútil bytový dom. Trosky pohltili niekoľko ľudí!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti