eReport.sk
Foto: facebook

Mužovi, ktorý strieľal v centre Bratislavy, hrozí až desaťročný trest!

 Mužovi, ktorý cez víkend strieľal v centre Bratislavy, hrozí v prípade preukázania viny až desaťročný trest. Polícia 30-ročného Tomášovi Š. obvinila z trestného činu výtržníctva spáchaného závažnejším spôsobom konania, ako aj zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Bratislave Michal Szeiff.

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal v sobotu (6. 11.) v ranných hodinách na Obchodnej ulici obvinený po predchádzajúcej slovnej výmene s iným mužom vytiahnuť plynovú strelnú zbraň a dvakrát po ňom vystreliť,“ uviedol hovorca. Polícia následne začala s prehľadávaním okolia, pričom podozrivého spozorovala pod autom v jednom z dvorov na Obchodnej ulici.

Zahodil kapsičku s drogami

Muž pred hliadkou zahodil kapsičku, v ktorej sa nachádzalo vrecúško s neznámou kryštalickou látkou. Výsledky skúmania v Kriminalistickom a expertíznom ústave PZ ukázali, že zaistené množstvo kryštalickej látky zodpovedá celkovo 558 dávkam metamfetamínu. „Obvinený muž je v súčasnosti umiestnený v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby,“ dodal Szeiff.

Viac správ z domova:

  1. Zdravotník v ochrannom oblečení na infekčnej klinike, v ktorej je hospitalizovaný pacient s novým koronavírusom, 25. februára 2020 v Zehrabe.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mužovi, ktorý strieľal v centre Bratislavy, hrozí až desaťročný trest!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti