eReport.sk
Charlene, foto: profimedia

Monacká princezná je naďalej odlúčená od rodiny. Čo sa s ňou deje?

Rodina monackého kniežaťa Alberta II. zažíva tento rok ťažkú skúšku. Po infikovaní neznámym vírusom je jeho manželka dlhodobo odizolovaná od rodiny a so svojimi dvojčatami neoslávila ani ich siedme narodeniny.

Princezná Charlene odcestovala ešte na jar do jej rodnej Afriky, kde mala absolvovať oficiálnu návštevu a chcela tak podporiť jeden z charitatívnych projektov. Krátko pred návratom domov však ochorela a na odporučenie lekárov nemohla odletieť.

Až po niekoľkých týždňoch mlčania kniežací dvor potvrdil, že manželka Alberta II. trpí bližšie nešpecifikovaným vírusom, ktorý jej napadol nos a uši. Jeho liečba bola zdĺhavá a Charlene viditeľne ubrala veľa síl. Na prvých fotografiách po dlhej odmlke bola strhaná a veľmi schudnutá. Najviac ju trápilo odlúčenie od rodiny. Bez svojich detí musela oslavovať aj vlastné narodeniny. Až po niekoľkých mesiacoch ju prišiel Albert spolu s dcérou a synom pozrieť na pár dní do Afriky.

Lekári povolili princeznej odletieť až začiatkom novembra, keď sa jej stav mierne zlepšil. Na letisku ju už čakala nadšená rodinka, s ktorou mala vrúcne privítanie. Ich priaznivci sa však časom dozvedeli, že si ich Charlene dlho nevychutnala. Na verejnosť prenikli správy, že sa opäť nachádza v nemocnici, kde sa doliečuje z neznámej infekcie.

Albert v týchto dňoch potvrdil, že sa jeho manželka znova nachádza mimo Monaka, kde podstupuje liečbu. Podľa jeho slov má komplikovaný zdravotný stav a trpí po fyzickej i psychickej stránke. Všetkých poprosil o dostatok súkromia, aby sa mohla liečiť.

Viac sa dozviete:

Nešťastná Charlene tak nestrávila s rodinou ďalšiu dôležitú udalosť. Jej deti dvojičky Jacques a Gabriella oslávili včera siedme narodeniny. Mama ich na tento sviatok nemohla osobne objať, musela si vystačiť iba s gratuláciou a pozdravom prostredníctvom internetu. Nové správy tak vniesli medzi jej fanúšikov ešte viac nepokoja. Jej zdravotný stav je zrejme oveľa horší, ako to dokážu pripustiť oficiálne zdroje a nikto nevie, ako na tom v skutočnosti teraz je.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Monacká princezná je naďalej odlúčená od rodiny. Čo sa s ňou deje?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti