eReport.sk
Meghan Markle a princ Harry, foto: tasr

Meghan Markle chcela spáchať samovraždu: Čo jej v tom zabránilo?

Pred časom poskytli Meghan Markle (39) a princ Harry (36) škandalózny rozhovor legendárnej moderátorke Oprah Winfrey. Meghan prehovorila aj o tom ako plánovala samovraždu. Čo jej v tom zabránilo?

Vojvodkyňa povedala, že zo spolužitia s kráľovskou rodinou bola taká nešťastná, že mala aj samovražedné myšlienky. Bola tak na dne, že sa pokúsila vyhľadať pomoc. Nevedela komu sa má zveriť a tak sa odhodlala to povedať Harrymu v deň, keď mali ísť na slávnostnú premiéru Cirque du Soleil do Royal Albert Hall. „Mala som zase tie myšlienky a Harry mi povedal, že by som tam nemala ísť. No, ja som mu povedala, že nemôžem zostať sama,“ hovorila v rozhovore Meghan.

Oprah sa jej opýtala, či si niečo chcela urobiť? Na to Meghan so slzami v očiach prikývla. „Tak sme tam napokon išli,“ dodáva vojvodkyňa a komentuje fotografiu z akcie, na ktorej je vidieť ako ju Harry drží silno za ruku. „Má úplne biele hánky, ale pritom sa usmievame a robíme, čo máme. Ale my obaja sa strašne snažíme to vydržať. Vždy keď v kráľovskej lóži stlmili svetlá, začala som plakať a on mi zvieral ruku. Potom príde prestávka. Každý sa na vás pozerá a vy musíte byť v poriadku,“ tvrdí Markle. Zachránil ju jej manžel, ktorý ju v ťažkých časoch nenechal samú. O samovraždu sa v minulosti pokúsila aj princezná Diana, ktorá tiež ťažko znášala život v kráľovskej rodine.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika