eReport.sk
Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka Ostrihoňová prezradila pikošku: Raz som na Vianoce dostala kryty na…

Krátko pred vianočnými sviatkami vyspovedala známa moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová prezidentku Zuzanu Čaputovú. Diváci sa tak prostredníctvom živého vysielania na sociálnej sieti dozvedeli rôzne zaujímavosti.

Hlava štátu napríklad prezradila, čo sa ju chystal na Vianoce prekvapiť jej priateľ Juraj Rizman. „Juraj zisťoval, či by som nechcela tlakomer na Vianoce. To som začala vnímať bizarne,“ smiala sa Čaputová s tým, že nevie o tom, že by mala problémy so srdcom či tlakom. Možno tak vlastne po tlakomere túžil jej partner. Aj moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová sa podelila o zážitok zo „zaujímavého“ vianočného darčeka.

– Foto: ig/zuzana_caputova

Neviem, či to môžem povedať pred hlavou štátu, ale ja som dostala kryty na časť tela, kde normálne nosíte podprsenku. Kryty na bradavky som dostala raz. Vtedy som bola veľmi šokovaná, čo sa s tým má robiť a dodnes som na to neprišla. Ale mám ich odložené, lebo je to pre mňa tak bizarný darček, že som si povedala, že toho sa nemôžem zbaviť,“ prezradila známa tvár. Od koho však takýto netradičný dar dostala už neuviedla.

Samotnú prezidentku by vraj pod stromčekom potešil župan. Jej výberu sa potešila aj Ostrihoňová. „Ja som kráľovná županov. Mám ich asi osem. Ja mám viac županov ako šiat,“ chválila sa moderátorka. Okrem uvoľnenej atmosféry si však Čaputová zaspomínala aj na stratu svojho otca, ktorý zomrel v čase, keď Slovensko navštívil pápež František.

Čítajte viac:

  1. Simona Salátová

Prezidentka tiež uviedla, že vzhľadom na rok 2021 plánuje iba opatrne. „Mysleli sme si, že britský variant, britská mutácia je to posledné, čo covid zvládne, ale tá situácia sa vyvíja inak, ako boli možno naše predstavy. Dokonca aj odhady mnohých odborníkov,“ pripomenula. Preto verí, že v roku 2022 sa ľudia viac spoja a zomknú.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátorka Ostrihoňová prezradila pikošku: Raz som na Vianoce dostala kryty na…

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti