eReport.sk
Lenka Vavrinčíková, foto: profimedia

Moderátorka Lenka Vavrinčíková prezradila pohlavie bábätka aj ako sa pripravuje!

Moderátorka sa pripravuje na novú etapu života. Má už nervy?

Jej tehotenstvo neprebieha úplne tak, ako si myslela. Zo dňa na deň si musela dať pauzu nielen od práce, ale aj od iných aktivít, ktoré boli pre ňu normálnou súčasťou života. Pre zdravie bábätka by však urobila čokoľvek a to, že viac oddychuje, ako bola zvyknutá, nevníma vôbec negatívne. Práve naopak. S partnerom Albertom spolu intenzívne prežívajú krásne obdobie a obaja sa nevedia dočkať, kedy sa stanú rodičmi.

„Predstavovala som si, že keď raz budem tehotná, budem normálne fungovať, pracovať. Že v lete pôjdeme aj s bruškom na dovolenku, a že si všetky tie veci okolo tehotenstva budem užívať. Ako sa hovorí, človek mieni, život mení a to bol presne aj môj prípad. Musela som zo dňa na deň šliapnuť na brzdu a všetko podriadiť tomu, aby sme boli s bábätkom v poriadku. Je to najdôležitejšia úloha v mojom živote, takže keď mi lekár odporučil zostať doma, neváhala som ani sekundu,” rozrozprávala sa tvár televízie Markíza.

S partnerom Albertom. – Foto: instagram

Informácie čerpá najmä zo svojho okolia: „Mám najlepšiu kamošku, ktorá pred rokom porodila, takže väčšinu rád čerpám od nej. Potom mám ešte zopár kamošiek, ktorým tiež napíšem alebo zavolám, keď si neviem s niečím poradiť. Spolieham sa teda na overené tipy, ale nejako to nepreháňam.” Tehotenstvo ju nezaskočilo, bolo plánované: „S partnerom sme dieťatko chceli už dlhšie, takže nebol prekvapený (smiech) a, samozrejme, sa veľmi tešil. Keďže v našej rodine to bude prvé vnúča na oboch stranách, tak aj naši rodičia boli veľmi šťastní. Mamina už dostala zadanie na háčkovanie a štrikovanie, tak má teraz čo robiť.” Vavrinčíková dodala, že čaká dievča.

Kontroverzné sociálne siete

Či sa zaradí do skupiny celebritných matiek, ktoré tvár dieťaťa nezverejňujú, alebo naopak sa s fanúšikmi o to bude deliť ešte nevie s istotou povedať: „Ja som celkovo na sociálnych sieťach veľmi málo aktívna. Som zvedavá, ako ma zmení materstvo, možno budem mať svetu čo povedať (smiech). Zatiaľ v tomto nemám vyhranený názor. Nie som ani za prehnané ukazovanie detí, ale ani za ich úplné utajovanie. Uvidím, ako to budem cítiť,” prezradila pre portál markiza.sk.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport