eReport.sk
Miroslav Stoch v drese Slávie Praha, foto:ig/m.s.

Miroslav Stoch si našiel nový klub. Pôsobiť bude blízko Slovenska!


Slovenský futbalista Miroslav Stoch bude pôsobiť v poľskom klube Zaglebie Lubin. Šesťdesiatnásobný reprezentant sa s účastníkom Ekstraklasy dohodol na zmluve do konca sezóny.

Stocha si vyhliadol slovenský tréner Martin Ševela, ktorý je s Lubinom momentálne na siedmom mieste ligovej tabuľky. Športový riaditeľ Zaglebie Ľubomír Guldan verí, že Stoch bude posilou. „Vedeli sme, že Miro je voľný hráč. Poznám ho veľmi dobre z čias pôsobenia v slovenskej reprezentácii, určite to zavážilo pri rokovaniach. Miro má veľkú motiváciu. Chce pomôcť Zaglebie a pravidelne hrávať, aby mal väčšiu šancu dostať sa na EUR0 2020,“ uviedol Guldan pre oficiálny klubový web na adresu Stocha, ktorý bude v Lubine nosiť dres s číslom 39.

Miroslav Stoch podpísal zmluvu so Zaglebie Lubin

Foto: ig/zaglebie

Stoch vlani v auguste po vzájomnej dohode predčasne ukončil pôsobenie v PAOK-u Solún. Do Grécka sa vrátil po dvojročnom pôsobení v Slavii Praha. Predtým hral za PAOK aj v sezóne 2013/2014 na hosťovaní z Fenerbahce Istanbul. V drese Slavie sa tešil zo zisku titulu a z dvoch triumfov v Českom pohári. Stoch, ktorý štartoval na MS 2010 v JAR i EURO 2016 vo Francúzsku, v minulosti hral aj za londýnsku Chelsea, či Twente Enschede.

Najkrajší gól Európy v sezóne 2011/12 v podaní Miroslava Stocha:

Zdroj: yt/fifatv

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Miroslav Stoch si našiel nový klub. Pôsobiť bude blízko Slovenska!

Futbal