Ministerstvo vnútra SR otvorilo v bratislavskom klientskom centre okresného úradu informačno-poradenské pracovisko. Budú sa v ňom môcť konať nábory k polícii či hasičom aj podujatia o prevencii. Na tlačovej konferencii o tom v piatok informoval minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) a prezidentka Policajného zboru poverená výkonom dočasne neobsadenej riadiacej funkcie Jana Maškarová.
Priestor pre nábory, workshopy aj spoluprácu so školami
„Budem rád, ak sa tu budú konať rôzne prednášky, workshopy či školenia, rôzne osvetové aktivity, o ktorých som už hovoril, informačné služby, no a rovnako chceme využiť tento priestor aj v súvislosti so systémom spolupráce so školami,“ uviedol minister.
Šéfka polície dúfa, že priestor bude využívaný najmä pre školiace aktivity polície a pre verejnosť. Ministerstvo bude podľa Šutaja Eštoka o podujatiach na pracovisku informovať verejnosť.
Zdroj: TASR/Ministerstvo vnútra SR















KOMENTÁRE ČLÁNKU :
Nové poradenské centrum v Bratislave: Ministerstvo vnútra otvára dvere verejnosti aj školám