eReport.sk
Mick Schumacher, foto:instagram

Mick Schumacher sa neobáva porovnávania s otcom: Musím si nájsť cestu

Nemecký pilot formuly 1  Mick Schumacher si je vedomý, že ho po vstupe do motoristického šampionátu bude čakať neustále porovnávanie s jeho otcom Michaelom. Toho považuje za najlepšieho jazdca histórie F1.

Syn sedemnásobného majstra sveta bude od budúcej sezóny efjednotky jazdiť za tím Haas. “Je to v poriadku, neustále porovnávania s otcom ma neotravujú,” povedal 21-ročný Schumacher v rozhovore pre nedeľné vydanie nemeckého magazínu Bild. „Môj otec je pre mňa tým najlepším, ktorý kedy bol v tomto športe. Prečo by som sa mal od neho dištancovať? Samozrejme, budem si musieť nájsť svoju cestu.” Mick tiež pripomenul, že dôležitú úlohu v jeho živote hrá aj jeho matka Corinna.

„Je to môj najlepší radca a vždy prvý človek, ktorému volám,” prezradil pilot, ktorého čaká debut v F1 21. marca na VC Austrálie. Michael Schumacher sa vážne zranil počas lyžovačky koncom roku 2013. Od tej doby sa lieči v domácom prostredí v Ženeve. Jeho zdravotný stav drží jeho rodina mimo očí verejnosti. Informovala agentúra DPA.

Zdroj:tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Šport