eReport.sk
Nevykonateľná spravodlivosť?
Jaroslav Naď ako minister obrany pri podpise DCA zmluvy. Zdroj: Ken Cedeno/Pool via AP

Jaro Naď si podľa štátneho tajomníka MO Melichera zase pekne uletel

Melicher reagoval na príspevok bývalého ministra Naďa na sociálnej sieti. Exminister v ňom pripomína, že Smer pred voľbami kritizoval, že sa v ochrane vzdušného priestoru musíme spoliehať na Česko, Poľsko a Maďarsko.

Melicher reagoval na Naďa

„Bývalý minister vojny s modrou knižkou sa na sociálnej sieti opustil. Ministra obrany Kaliňáka skritizoval za to, že na spoločnej tlačovej konferencii s českou ministerkou obrany (pre ktorú Naď aktuálne robí!) Kaliňák poďakoval za to, že Česko dočasne chráni slovenské nebo svoji stíhačkami,“ napísal na sociálnej sieti štátny tajomník ministerstva obrany za Smer-SD Igor Melicher.

Melicher tak reagoval na príspevok bývalého ministra obrany Jaroslava Naďa (Demokrati). Ten na sociálnej sieti pripomenul, že Smer pred voľbami kritizoval, že sa v ochrane vzdušného priestoru musíme spoliehať na Česko, Poľsko a Maďarsko.

Naď robí hanbu naďalej

„Pán Naď, samozrejme, že to Smer kritizoval. A v kritike tejto situácie pokračujeme aj ďalej. Nie však preto, že by sme boli nevďační za podanú pomocnú ruku od partnerov z V4. Naopak preto, že ste v oblasti obrany Slovenska fatálne zlyhali práve vy,“ uvádza v stanovisku štátny tajomník.

Podľa názoru politika Smeru to bol práve Naď a vláda, v ktorej bol ministrom, kto pochybným spôsobom daroval na Ukrajinu naše jediné stíhačky a kto Slovensko zbavil jediného systému protivzdušnej obrany.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Kollár nahral Korčokovi odkaz
  2. Michelko Roman
  3. Šimkovičová Telekom
  4. Neprijateľné vraždenie kresťanov

„My kritizujeme Vás, pretože ste zlyhal. Nie Česko, pretože napravilo Vaše škody. A Vy máte ešte tu drzosť povedať, že ochromenie protivzdušnej obrany Slovenska bol z vašej strany správny krok,“ píše rozhorčene koaličný politik.

Nie je podľa neho jasné, čo chcel exminister Naď týmto príspevkom dokázať. No myslí si, že to zjavne nevyšlo. Ďalej skonštatoval, že Hegerov stranícky kolega si týmto vyjadrením neurobil dobrý imidž pred svojim novým zamestnávateľom v Českej republike. Podľa názoru Melichera týmto exminister odkázal Slovákom aj to, že slušnosť pri návšteve je hanba. A rovnako, že ohrozenie bezpečnosti Slovenska bol vraj “správny krok.”

Zdroj: Facebook – Igor Melicher


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jaro Naď si podľa štátneho tajomníka MO Melichera zase pekne uletel

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre