eReport.sk
Meghan Markle
Meghan Markle. foto: profimedia

Meghan Markle oslavuje okrúhle narodeniny: Toto sú jej najkontroverznejšie momenty!

Meghan Markle (40) tento týždeň oslavuje. Pre tieto momenty je manželka princa Harryho (36) kontroverzná!

Predsvadobný plač:

Nikto z fanúšikov kráľovskej rodiny nezabudol na kauzu šiat na svadbe Meghan a Harryho. Rozmaznaná a nespokojná Meghan mala údajne dohnať svoju švagrinú Kate Middleton k slzám. Podľa Markle to však bolo úplne naopak. „Nechcem aby to vyznela zle, bol to však náročný týždeň. Ona sa nahnevala, ale potom sa mi ospravedlnila. Rozplakalo ma to a veľmi ma to zasiahlo,“ povedala v rozhovore s Oprah Winfrey. „Kúpila mi kvetiny a priniesla ospravedlňujúci odkaz,“ priznala Meghan. Celá kauza bola podľa nej prekrútená.

Mohlo by vás zaujímať

Drahý tehotenský večierok:

Pár mesiacov pred narodením Archieho sa Meghan vydala súkromným lietadlom na tehotenskú párty do New Yorku. Oslava sa konala v drahom hoteli a vo vyhlásenej reštaurácii Polo. Medzi hosťami bola aj Meghanina kamaráta Serena Willimas, či žena Georga Clooneyho Amal. Celá oslava pre nenarodeného syna vyšla na 430 tisíc dolárov.

Odlúčená rodina:

Tesne pred kráľovskou svadbou v roku 2018 vymysel Meghanin otec Thomas Markle papparazzi fotky, aby sa verejnosti ukázal v lepšom svetle. Ona nad otcom zlomila palicu. Kvôli infarktu sa nemohol zúčastniť svadby a odviesť svoju dcéru k oltáru. Od svojho veľkého dňa s otcom neprehovorila. Dobré vzťahy nemá Meghan ani s nevlastnými súrodencami Thomasom a Samanthou. Jediný s kým dobre vychádza jej jej matka Doria.

Striedanie zamestnancov:

Počas Meghaninho pobytu v paláci sa vystriedalo po jej boku neskutočne mnoho zamestnancov. Tí vraj boli po jej boku nespokojní a stále sa striedali. Služobníctvo skrátka pri nej dlho nevydržalo.

Šikana v paláci:

Zamestnanci sa na Meghan sťažovali za údajnú šikanu. Vraj ponižovala celý personál. Meghan tvrdila, že to bola hlúposť, no nikto pri nej dlho nevydržal.

Megxit:

V roku 2020 oznámili s Harrym, že sa chcú vzdať členstva v kráľovskej rodine. Chceli vraj byť najmä finančne nezávislí. V rozhovore s Oprah Harry priznal, že ho k tomuto rozhodnutiu dohnali Meghanine myšlienky na samovraždu.

Rozhovor s Oprah:

Po vzore Diany sa dvojica rozhodla poskytnúť rozhovor Oprah Winfrey. Tento akt pobúril celú kráľovskú rodinu a odvtedy sú vzťahy s mediálne obletovanou dvojicou na bode mrazu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport