eReport.sk
Foto: profimedia

Meghan má dôvod na oslavu. Kto je pozvaný do ich honosného sídla na jej veľký deň?

Blíži sa veľký deň Megan Markleovej (39). Bývalá herečka, matka dvoch detí a manželka princa Harryho oslávi štyridsiate narodeniny. Britov to však už nezaujíma. Dôvodom nezáujmu o významné jubileum je zrejmý. Harry a Meghan minulý rok odišli z radov britskej rodiny, čo im mnohí Briti dodnes tak úplne neodpustili. Preto bude oslava iba súkromná.

Už v stredu (4. 8.) vstúpi Meghan Markleová do ďalšej dekády svojho života. Štyridsiatku však plánuje osláviť komornejšie, než sa predpokladalo. „Meghan chce maličké posedenie. Pozvala okolo 65 ľudí, sú to jej najbližší priatelia a rodina,“ povedal zdroj z kruhu manželského páru pre Mirror.

Súvisiace články

  1. Meghan Markle

Hlavnou otázkou je, kto sa pozrie do ich luxusného sídla v Montecite. Zdroj predpokladá, že na zozname pozvaných hostí nechýba drvivá väčšina účastníkov Meghaninho tehotenského večierka, ktorý prebehol v roku 2019 v New Yorku. Veľkolepej oslavy vtedy ešte nenarodeného Archieho (2) sa zúčastnila napríklad tenistka Serena Williams (39), či manželka Georga Cloonyho Amal (43). Čo sa týka rodiny, Meghan má na výber iba jedného člena, a to svoju matku Doriu. S ostatnými členmi už niekoľko rokov nekomunikuje.

Zdroj: instagram royalsussexswindsors

Na usporiadanie súkromnej narodeninovej oslavy Markleová najala hollywoodskeho plánovača Colina Cowieho, prezradil zdroj. Ten má na svedomí honosné večierky takých hviezd ako sú Kim Kardashian(40), Jennifer Aniston (52) alebo moderátorka a dobrá priateľka vojvodu zo Sussexu Oprah Winfrey (67).

Vybratá je už aj narodeninová torta. „Harry objednal tortu z miestnej pekárne Posies & Sugar. Hostina sa bude skladať z lokálnych potravín a vína zo susedných viníc,“ upresnil zdroj.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport