eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

Matovičova poslankyňa o Sulíkovom detstve: Takéto bol Riško dieťa!

Prekvapila! Nielen božie, ale aj cesty poslancov koaličných strán sú nevyspytateľné. Dokazuje to napríklad Zita Pleštinská, ktorá kope za farby hnutia Obyčajní ľudia a paradoxne má práve k lídrovi liberálnej SaS bližšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Politička totiž pozná Richarda Sulíka ešte keď nebol Richard, ale skôr Riško a namiesto excelovských tabuliek a politických hier ho viac zaujímali hry na pieskovisku či cmúľanie palca v kočíku.

Ešte v marci, keď sa nevedelo či vláda Igora Matoviča bude pokračovať, alebo ju čaká rozklad, Richard Sulík v relácii Na hrane televízie JoJ utrúsil zaujímavú hlášku. V čase horiaceho koaličného konfliktu, keď sa Matovič so Sulíkom nemohli ani cítiť, sa liberál poriadne rozcítil. Priznal, že ako polročného sa oňho starala súčasná poslankyňa OĽANO Zita Pleštinská. Aký bol teda jej vzťah so Sulíkovcami?

Susedovci

EReport s otázkami ohľadom Sulíkovho detstva oslovil priamo Pleštinskú. „Bola som susedka jeho babky v Nitre,” prezradila politička. Otvorene priznala, že od predsedu SaS je o sedem rokov staršia. „Keď ho priviezla mama, tak som ho ako dieťa kočíkovala na takej asfaltovej ploche pred bytovkou,” zaspomínala na spoločnú minulosť s budúcim liberálom poslankyňa.

Poslankyňa za OĽANO Zita Pleštinská. – Foto: tasr

Pokojné dieťa

Taktiež prezradila, že o malého Riška Sulíka sa starala ešte predtým, ako sa s rodičmi presťahoval do Nemecka. Potom sa dlho nevideli a začala ho registrovať až po jeho príchode na rodnú hrudu. A aké bol teda dieťa? Poslúchal? „Vždy, keď ho priniesla mama, tak len spal v kočíku. Tak bol asi pokojné dieťa,” načrela do dávnej minulosti politička.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika