eReport.sk
Marián Viskupič. Foto: tasr

Matovičov status nasrdil už aj „vlastných“. Saskár mu poslal tvrdý odkaz. Toto je neprípustné!

Mal to byť zrejme pokus o vtip, no vypálilo to inak. Minister financií Igor Matovič v rámci svojej pripravovanej reformy plánuje zaviesť k jedlu v reštaurácii vodu zadarmo. Na sociálnej sieti nabáda ľudí, aby „boli dobrí“ a vybaví im k tomu aj limetku.

„Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete,“ napísal Matovič a status doplnil o obrázok krčahu vody. Jeho vtip však nevzbudil veľké nadšenie. V čase zhoršujúcej sa pandemickej situácie zrejme nemajú ľudia náladu riešiť reštauračné menu. K statusu sa ozval napríklad aj známy moderátor Roman Bomboš. „Načo dávate statusy, ktorými ľudí úplne dehonestujete? Vďaka nim ste vo funkcii, mohli ste ukázať, čo dokážete a v čase, keď tu ľudia umierajú a vystrašene čakajú čo bude, si robíte srandičky. Nedospelo. A fakt primitívne,“ prehovoril do Matovičovej duše.

Znechutený však zostal aj koaličný poslanec Marián Viskupič (SaS). „Pán minister, Igor, toto je fakt nemiestne. Naša možnosť riadiť Slovensko pochádza od ľudí. Prosím, vážme si ľudí. Takéto „srandovanie“ je úplne neprípustné. Špeciálne ešte v deň, keď sa rokuje na vláde o ďalších zásadných obmedzeniach života v súvislosti s covidom,“ pripomenul expremiérovi.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičov status nasrdil už aj „vlastných“. Saskár mu poslal tvrdý odkaz. Toto je neprípustné!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php