eReport.sk
Igor Matovič (OĽaNO). Foto: tasr

Matovič si v izolácii kráti čas: Som blázon, vypisuje na sociálnej sieti!

Koronavírus zrejme zatiaľ premiéra Igora Matoviča neobral o pracovný elán. Hoci ešte pár dní dozadu sa na sociálnych sieťach odmlčal, teraz na ne nastúpil s plnou parádou. V karanténe je predseda vlády iba pár dní a už stihol dourážať koaličného partnera, posťažovať si na koronavírus, zalichotiť Veronike Remišovej a najnovšie sa oprieť do „elít“.

 „Keď som na jar tvrdošijne tvrdil, že ak budeme chrániť zdravie a životy, ochránime rovnako aj ekonomiku, bol som za blázna. Elity zbožňovali názory, že ekonomiku vraždím. Až oficiálne dáta eurostatu potvrdili, že som pravdu mal. Elity však zrazu mlčali,“ posťažoval si premiér. „Keď som prišiel s ideou plošného testovania AG testami, elity spustili mimoriadny hejt,“ pokračoval Matovič, ktorý stihol pospomínať zatvorené reštaurácie i plánované decembrové plošné testovanie, ktoré mu nevyšlo, lebo mu elity opäť hádzali polená pod nohy. Koho „elitami“ ale Matovič myslel, nie je jasné. Sulík to asi nebude, lebo o ňom sa vo svojom texte vyjadruje ako o „kolegovi“.

V hre tak ostáva napríklad prezidentka Zuzana Čaputová, ktorú nedávno hodil do jedného vreca napríklad s extrémistom Mariánom Kotlebom a inými kritikmi. „Nuž, žijeme dobu, keď tí, čo pravdu majú a na životoch im záleží, sú blázni. A tí, pre ktorých život starca a chorého človeka nemá žiadnu cenu, hrdinovia. V takej dobe radšej bláznom zostanem. Buď bláznom, prosím, aj ty!“ vyzýva na záver statusu premiér.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič si v izolácii kráti čas: Som blázon, vypisuje na sociálnej sieti!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti