tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Minister financií Igor Matovič (OĽaNO).
Minister financií Igor Matovič (OĽaNO). Foto: tasr

Matovič sa schuti pobavil na SaS: Janu si možno úmyselne potopili sami, aby im už nerobila hanbu!

Po štvrtkovom odvolaní poslankyne SaS Jany Bittó Cigánikovej z pozície šéfky parlamentného zdravotníckeho výboru si minister financií Igor Matovič poriadne „uľavil“. Toľko škodoradosti, koľko líder OĽANO v tejto súvislosti predviedol, sa veru len tak nevidí. Liberálov na „plné gule“ vysmial, a samozrejme, nešetril ani ich političku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec NR SR Martin Čepček (nezaradený).
  2. György Gyimesi (OĽANO) a Jana Bittó Cigániková (SaS) v televíznom štúdiu.
  3. slováci nemajú čo jesť
  4. Jana Bittó Cigániková zo strany Sloboda a Solidarita.
  5. Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.
  6. Jana Bittó - Cigániková (SaS).

Matovič svoju reakciu najprv formuloval do obrázkového statusu, pričom si pomohol známym seriálovým hrdinov z komediálnej série Priatelia. Saskárom dal jednoznačne najavo, že za odvolanie Cigánikovej z významnej parlamentnej funkcie si môžu vlastne sami.

Zdroj: fb/igor.matovic.7

O dve hodinky neskôr pridal na sociálnej sieti aj obsiahlejší text, v ktoromsvoju radosť rovnako neskrýval. „Keď mi naši poslanci z OĽANO povedali, že nebudú mať krvavé oči – ukážu gesto voči SaS a nezúčastnia sa hlasovania o odvolaní Cigánikovej, povedal som si že frajeros. Podržať tak neschopnú vulgárnu osobu, to chce fakt tonu pokory a sebazaprenia. Prišla voľba. A výsledok? Zúčastnilo sa 91 poslancov a z toho 67 ZA odvolanie. Takže odvolaná,“ uviedol Matovič vo svojom príspevku.

Liberálom tiež pripomenul, že si ju odvolali sami: „Úplná krása je skrytá v pravidlách – ak by sa voľby nezúčastnilo 20 SaSkárov, voľby by boli neplatné a naďalej by bola šéfkou zdravotníckeho výboru.“

A nasledovali ďalší výdatný obsah Matovičovho statusu, napokon prečítajte si ho celý sami. Mimochodom saskári dnes, teda v piatok chystajú k odvolávaniu Cigánikovej tlačovku.

Zdroj: fb/igor.matovic.7

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková končí vo funkcii predsedníčky Výboru Národnej rady (NR) SR pre zdravotníctvo. Rozhodli o tom poslanci vo štvrtkovom tajnom hlasovaní. Návrh, ktorý podal nezaradený poslanec Martin Čepček, podporilo 67 poslancov z 91 prítomných.

Proti bolo 22 poslancov, dvaja sa zdržali. Na jej odvolanie bol potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny prítomných poslancov.

Šipoš: OĽANO Cigánikovú nepotopilo!

Čepček vyčítal Bittó Cigánikovej, že nespĺňa odborné ani osobné predpoklady na funkciu. Poslanec tiež tvrdil, že šéfka výboru zneužíva svoje postavenie vo výbore na presadzovanie „progresívnej ideologickej agendy“.

Poslanci OĽANO sa na voľbe nezúčastnili. „Nemáme krvavé oči, preto sme nechali o jej zotrvaní rozhodnúť plénum NR SR. Aj keď na poste predsedníčky zdravotníckeho výboru urobila mnoho excesov, nebudeme sa mstiť nášmu bývalému koaličnému partnerovi,“ povedal v stanovisku šéf klubu Michal Šipoš.

Zdroj: fb/michal.sipos.olano


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič sa schuti pobavil na SaS: Janu si možno úmyselne potopili sami, aby im už nerobila hanbu!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku