Matka takzvaného “lídra opozície”, ako svojho syna i sama v rozhovore pre portál 360 nazvala, radšej ako by mala vysvetliť, ako to bolo s vyplácaním faktúr pre jej OZ, opäť zaútočila na Fica. Kajtárovej povedala, že za všetkým je iba snaha preméra Fica unaviť lídra opozície. Čo si o tom myslia sledovatelia stránky na Facebooku, je jasné, komentáre sú voči Marte Šimečkovej mimoriadne nelichotivé!
Šimečková hovorila radšej o Ficovi
Gabriela Kajtárová, ktorá pracuje pre portál 360, vytvorila príležitosť pre Martu Šimečkovú, vysvetliť jej počínanie si v prípade jej združenia, ktoré si podľa premiéra a ministra spravodlivosti protiprávne dalo vyplatiť konkrétne faktúry z viacerých, rôznych zdrojov.
Marta Šimečková celý naratív stočila smerom k premiérovi a povedala, že cieľom je “znechutiť a unaviť lídra opozície”. Dodala, že si myslí, že to nezaberie, pretože Šimečkovci sú odolní. Vyjadrila názor, že jej neprekáža, že sa jej venujú, dodala však, že “nejakým spôsobom je toho priveľa”. Potom skritizovala “celý spôsob vládnutia” a dodala, že je to vidno na majetkových pomeroch (členov vlády).
Mohlo by vás zaujímať:
Sledovateľov stránky Šimečková nepresvedčila
Čitateľov a sledovateľov portálu 360tka však Marta Šimečková očividne nepresvedčila a v sekcii komentárov je vidieť, že ich táto téma nenecháva chladnými.
Jozef napísal: “A znova Šimečkovská sága, fajta, stoka, klame a zavádza. Žila a poberala protizakonne prispevky a vyžierala Vás, daňových poplatníkov.
Tomáš komentuje: Martuška, čo tak nejakú tú faktúrku si dat preplatiť 3-4krát, veď Slováci to cvaknú. Fico konsoliduje, tak pár tisíc si nik nevšimne.
Pepe si myslí, že “Prišla plakať, lebo je realita, že nakradli, celá familia. Iveta dodala: “Toto sú ľudia bez chrbtovej kosti a po druhé, už ju mali stíhať za podvod! Ale asi nemá kto, keď aj oni sú podvodnici!
No a Fero napísal: “Nech sa prizná chlapsky a bude pokoj, točí sa ako vretenica, aj tak sa to odhalí a čo? Bude sa znova krútiť už ako užovka na slnku. Tejto osobe sa nedá veriť ako celá Simečkova rodina.”
Zdroj: Facebook/ 360tka.















KOMENTÁRE ČLÁNKU :
Matka Šimečku sa snažila opäť vyviniť cez Fica. Nezabralo, sledovateľov 360tky nepresvedčila!