eReport.sk
Marek Fašiang s priateľkou Terezou
Marek Fašiang s priateľkou Terezou, Foto: Instagram/Marek Fašiang

Marek Fašiang sa stal otcom. Aké meno vybrali pre dcérku?

Známy seriálový otecko si už môže vyskúšať túto úlohu aj v realite. Hercovi Marekovi Fašiangovi sa narodila prvá dcérka a s jej fotografiou sa pochválil aj fanúšikom.

Prvé správy o tehotenstve Marekovej priateľky Terezy sa dostali na verejnosť v lete. Dvojica si svoje sladké tajomstvo prísne strážila, pretože neradi hovoria o svojom súkromí. Už vtedy prezradili, že bábätko by malo prísť na svet v decembri.

Odhady lekárov sa potvrdili a dnes sa Marek Fašiang hrdo pýši svoju prvou dcérkou, ktorej vybrali krásne meno Olívia. Na sociálnych sieťach najskôr zverejnili len fotografiu, na ktorej sú zachytené ruky šťastných rodičov a ich malej princeznej. Neskôr pridali prvý rodinný záber, na ktorom ukázali aj ich novú lásku.

Herca a jeho partnerku zasypali gratuláciami viacerí prominentní kamaráti. Nechýbali ani pozdravy od kolegov zo seriálu Oteckovia a jedno prekvapenie si pripravili aj jeho producentky. Tie pre Fašianga vyrobili špeciálnu darčekovú tortu previazanú ružovými stužkami, s ktorou sa taktiež pochválil na Instagrame.

Viac sa dozviete:

Marek ešte stihol pred narodením dcérky splniť aj svoje pracovné povinnosti. Najprv navštívil živé vysielanie markizáckeho Telerána, kde prezradil, že sa odtiaľ ihneď ponáhľa do pôrodnice. O niekoľko hodín neskôr sa už tešil z prvých chvíľok s Olíviou.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Marek Fašiang sa stal otcom. Aké meno vybrali pre dcérku?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti