eReport.sk
Mária Dušička
Mária Dušička, foto: Instagram

Manželka Majka Spirita je po pôrode super štíhla: Tomuto vďačí za veľa!

Manželka Majka Spirita (36) Mária sa po pôrode dostala opäť do formy. Dnes sa pýši krivkami, ktorými disponovala počas modelingovej kariéry. Prehovorila aj o materstve.

Na prvú tohtoročnú dovolenku sa Majk Spirit vydal s manželkou Máriou a dcérou, ktorá vtedy ešte nemala ani pol roka. Rodičov neodradzoval ani vek malej Arie, zvýšené protipandemické opatrenia a ani skutočnosť, že cestovali na africký ostrov Zanzibar, ktorý mnohí označovali za rizikový. „Nikdy som nemala obavy z cestovania. Snažím sa myslieť pozitívne a mať optimistickú myseľ. Som presvedčená, že Aria to cíti a na cestách bola naozaj úžasná,“ prezradila raperova manželka Mária Dušička.

Mária Dušička sa dostala po pôrode veľmi rýchlo opäť do formy

Foto: Instagram

Z jej sociálnych sietí je jasné, že sa veľmi rýchlo dostala na svoju pôvodnú váhu pred tehotenstvom. „Je to zásluha dobrých génov a kojenia. Navyše som bola v dobrej fyzickej kondícií predtým, než som otehotnela. Svaly majú pamäť,“ tvrdí Mária. Aktuálne stále kojí a dúfa, že sa jej to podarí ešte päť ďalších mesiacov. Ukrajinská kráska sa v minulosti živila ako modelka a teraz tiež nemá núdzu o prácu. Aktívne sa však modelingu už venovať nechce. „Pochybujem, že by som to chcela v budúcnosti robiť na plný úväzok. Pokiaľ dostanem ponuku na zaujímavé projekty, určite poviem áno,“ dodala atraktívna manželka Majka Spirita.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manželka Majka Spirita je po pôrode super štíhla: Tomuto vďačí za veľa!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti