eReport.sk
Igor Matovič (OĽaNO). foto: tasr

Manžel šéfky ŠÚKL Baťo zúri: Matovič je psychopat a patrí do basy. Choďte do prdele!

Vojna pokračuje! Konflikt medzi úradníkom ministerstva financií Radom Baťom a jeho súčasným šéfom Igorom Matovičom naberá na obrátkach. Bývalý poradca Andreja Kisku viní expremiéra z vlny vyhrážok adresovaných svojej nežnej polovičke, šéfke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv, Zuzane Baťovej. Kam vyostrený spor smeruje? Akú rolu v ňom zohral Facebook?

Poriadne sa to zamotáva! Po tom, ako si pred niekoľkými týždňami vtedajší premiér rypol do manžela Zuzany Baťovej, rozohrala sa poriadne škandalózna a aj vulgárna virtuálna škriepka. Následne na to totiž Rado Baťo poslal v SMS správe Matovičovi odkaz, v ktorom ho nazval psychopatickým hovnom. Šéf OĽANO neváhal a zverejnil súkromnú správu na sociálnej sieti. Baťo sa mu zase pomstil tým, že mu na drzovku na sociálnej sieti zverejnil Matovičove súkromné číslo. Hovoríte si: Ako malé deti? A to nie je koniec!

Od Sputniku k vyhrážkam

Celým konfliktom štátnika a štátneho úradníka je popretkávaný motív kontroverznej vakcíny Sputnik V. Práve jej obhajoba sa stala hlavnou agendou Igora Matoviča, a to aj potom, ako prišiel o premiérske kreslo. Poťahovačky o Sputnik vyvrcholili tým, že ŠÚKL, ktorý vakcínu dal preklepnúť, zhodnotil, že nemá dostatok informácií pre finálne zhodnotenie produktu. To naštvalo Rusov a rozhodli sa vziať si vakcíny späť. Naštvalo to aj expremiéra a ten kritikov očkovacej látky nazval idiotmi. Do tretice to naštvalo aj odosielateľa poriadne nechutného mailu šéfke ŠÚKL, ktorej neželal nič pekné. A nakoniec zostal nasrdený Rado Baťo, ktorý obskúrny mail plný vyhrážok zverejnil na sociálnej sieti.

Zasiahol Facebook

Ako sa ale zdá, zaúradovala vyššia virtuálna moc a Facebook Baťovi príspevok zmazal. “Tak ma FB na 24 hodín zablokoval a zmazal post, v ktorom som informoval o vyhrážkach smrťou mojej rodine v dôsledku osobných útokov psychopata Igora Matoviča. Text vraj porušoval pravidlá komunity. Ďakujeme ti, Mark, za udržiavanie čistoty vo verejnom priestore,” napísal v čerstvom statuse Baťo.

Smrad lajna

Zddá sa, že Baťo je opäť poriadne rozzúrený a viní z vyhrážok manželke Zuzane práve svojho čerstvého ministerského šéfa Igora Matoviča. “Pod smradom, ktorý minister financií vypustil na celú krajinu, vedcov a regulátorov obzvlášť, by však nemali zaniknúť podstatné veci. A nemali by sme zopakovať chybu, že dovolíme, aby smrad jeho lajna prekryl to podstatné,” stálo v statuse úradníka.

Baťo adresoval Matovičovi ďalší nelichotivý sttaus. – Foto: FB/RB

Baťo: Choďte do prdele, nech príde Pellegrini

Baťo spísal v statuse aj niekoľko faktografických bodov o Sputniku a jeho “živote” na Slovensku. Napríklad podčiarkol, že vakcínou sa na Slovensku dá oficiálne očkovať, pretože to odklepol rezort zdravotníctva ešte, keď bol pod palcom Marka Krajčího. Taktiež upozornil, že ŠÚKL nedal Sputniku zelenú aj pre nedostatok informačných materiálov.

“Matovič je zločinec, ktorý patrí do basy. Vzhľadom na to, čo vyvádza mojim blízkym, si želám, aby v tej base zhnil. Prvý krok na ceste, ako sa ho zbaviť, je odvolať ho z pozície ministra financií. Na ťahu je Eduard Heger, ktorý sa musí rozhodnúť, či chce byť premiérom alebo spolupáchateľom. A úprimne, nech ide do prdele rovno aj celá táto vláda a príde Peter Pellegrini. Matovič je s vysokým náskokom najväčšia škodná v politike so schopnosťou rozložiť Slovensko spôsobom, o akom sa Ficovi ani nesnívalo,” zakončil ostro Baťo.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport