eReport.sk
Igor Matovič (OĽaNO). foto: tasr

Manžel šéfky ŠÚKL Baťo: Je to potvrdené, psychopat Matovič o Sputniku klamal!

Už tradične si neberie servítky! Úradník ministerstva financií Rado Baťo sa opäť pustil do svojho rezortného šéfa Igora Matoviča. Dôvodom vlny kritiky je opäť kontroverzná vakcína Sputnik V. „Do tej basy by Matovič nemal zďaleka ísť sám,” myslí si Baťo.

„Verejnosť bola informovaná, že dôvodom, pre ktorý ruská strana vzniesla takúto požiadavku, malo byť to, že Štátny ústav pre kontrolu liečiv dal testovať vakcínu Sputnik V v laboratóriu, ktoré nemá OMCL certifikáciu. Na základe oboch preštudovaných dokumentov konštatujem, že toto tvrdenie nie je pravdivé, a teda dôvodom požiadavky na vrátenie bola iná skutočnosť,” prehlásila dnes hlava štátu Zuzana Čaputová.

Rado Baťo sa opäť pustil do expremiéra Igora Matoviča. – Foto: FB/RB

Baťo sa s prezidentkou stotožňuje. „Takže ešte raz a pomaly. Igor Matovič verejne klamal o tom, že Rusko požiadalo Slovensko o vrátenie vakcín kvôli testovaniu šarží v „necertifikovanom” laboratóriu,” podčiarkol Baťo.

Rado Baťo bol aj hovorcom Ivety Radičovej. – Foto: tasr

„Nikto z tých OĽANO žebrákov vo vláde na čele s Eduardom Hegerom si toto úplne kľúčové tvrdenie, na ktorom psychopat Matovič postavil svoj útok na liekovú agentúru a vedcov, neoveril. Až prezidentka si vypýtala doklady a zistila, že Matovič klame,” krúti hlavou.

Matovič s Baťom sú už niekoľko týždňov v otvorenej vojne. Úradník ministerstva už viackrát na sociálnej sieti na expremiéra vulgárne zaútočil. Rozbuškou sporu bolo, keď Matovič na internete skritizoval Baťa za to, že sa obul do štátnej tajomníčky ministerstva zdravotníctva. Následne Matovič zverejnil SMS správu od Baťa, v ktorej ho nazval psychopatickým hovnom.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport