tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Igor Matovič a Peter Pellegrini, foto: tasr

Malo by kvarteto vyšetrovateľov nastúpiť do práce? Hlas je PROTI, Matovič ZA: Sú nevinní!

Rozhodnutie dočasného policajného prezidenta Štefana Hamrana nechať štyroch obvinených vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) pokračovať v práci považuje mimoparlamentný Hlas-SD za jasnú politizáciu policajného zboru, ktorý stojí nad rešpektovaním zákonov SR. Šéf hnutia OĽANO a minister financií Igor Matovič (OĽANO) si, naopak, myslí, že je to v súlade s morálkou a právom.

„Neviem si predstaviť iné rozhodnutie. Od začiatku som bol presvedčený, že tí ľudia sú nevinní, že tu niekto páchal komplot,“ skonštatoval v piatok Matovič.

„Štvorica vyšetrovateľov je stále obvinená z mimoriadne závažných zločinov marenia spravodlivosti a zneužívania právomocí verejného činiteľa a v aktívnej službe až do dôkladného vyšetrenia prípadu nemá čo hľadať. Sme presvedčení, že až do vyšetrenia prípadu majú zostať mimo činnú štátnu službu,“ uviedol v stanovisku Hlas-SD.

Zdroj: fb/hlas-sd

Štvorica obvinených vyšetrovateľov NAKA z tímu Očistec bude pokračovať vo svojej práci. Dočasný policajný prezident Štefan Hamran o tom informoval na piatkovej tlačovej konferencii. Nevidí dôvod na ich postavenie mimo služby. Poukazuje na rozhodnutie krajského súdu, ktorý skonštatoval neopodstatnenosť trestného stíhania.

VIDEO Hamran: Obvinení vyšetrovatelia NAKA budú pokračovať vo svojej práci

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Štefan Hamran
  2. Štefan Hamran, Boris Kollár a Roman Mikulec.
  3. Peter Pčolinský a Erik Tomáš v štúdiu TV Joj.
  4. Printscreen z videa Matúša Šutaja Eštoka.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Malo by kvarteto vyšetrovateľov nastúpiť do práce? Hlas je PROTI, Matovič ZA: Sú nevinní!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku