eReport.sk
Nový poslanec, Michal Kaliňák, ktorý je expertom na samosprávy, prináša nemilé informácie o verejnom obstarávaní v Prešovskom samosprávnom kraji.
Šéf KDH Milan Majerský Foto: tasr

Majerský a jeho KDH: My do vlády so Smerom ani inými extrémistami určite nepôjdeme!


Strana Za ľudí vyzýva politické strany a hnutia, najmä Progresívne Slovensko a KDH, aby sa vyjadrili k povolebnej spolupráci so Smerom-SD a Hlasom-SD. Vplyvom týchto strán sa obáva ohrozenia spravodlivosti a právneho štátu na Slovensku. Na utorkovej tlačovej konferencii o tom informovali predsedníčka strany Veronika Remišová a člen Ján Magušin.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vraj všetkých šikanuje
  2. Generálny prokurátor SR reaguje

Reagujú na Remišovú

KDH nepôjde v žiadnom prípade do vlády so Smerom-SD a extrémistami. Pre TASR to uviedla hovorkyňa hnutia Lenka Halamová. Reagovala tak na výzvu strany Za ľudí na jasné vyjadrenie k možnej povolebnej spolupráci so Smerom-SD a Hlasom-SD.

„Budeme akceptovať len takú vládu, ktorej prioritou bude zdravotníctvo, školstvo a sociálna pomoc rodinám, seniorom a zraniteľným.

Nepôjdeme do žiadnej vlády, ktorá by chcela rušiť špeciálnu prokuratúru či zasahovať do vyšetrovaní. Ani do takej, ktorá si ako podmienku stanoví uzákonenie registrovaných partnerstiev,“ zhrnula hovorkyňa.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Majerský a jeho KDH: My do vlády so Smerom ani inými extrémistami určite nepôjdeme!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne