eReport.sk
Hráč Atletica Madrid Luis Suarez, foto:instagram

Luis Suarez mal pozitívny test na koronavírus, vynechá duel s Brazíliou


Uruguajský futbalový reprezentant Luis Suarez mal pozitívny test na koronavírus. Útočník Atletica Madrid vynechá stredajší zápas kvalifikácie MS 2022 proti Brazílii. Príde aj o sobotňajší duel španielskej La Ligy proti svojmu bývalému klubu FC Barcelona.
      

„Všetci hráči sa pred zápasom s Brazíliou podrobili testom na koronavírus. Pozitívni na COVID-19 boli Luis Suarez s Rodrigom Munozom i člen realizačného tímu Matias Faral,” uviedli vo svojom vyhlásení predstavitelia Uruguajskej futbalovej federácie. Suarez, ktorý pôjde do karantény, zrejme nestihne ani budúcotýždňový súboj Ligy majstrov proti Lokomotivu Moskva.

„znacka
znacka kvality

Zdroj:tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Luis Suarez mal pozitívny test na koronavírus, vynechá duel s Brazíliou

Futbal