eReport.sk
Lucie Vondráčková, Foto: instagram

Lucka Vondráčková otvorene o svojich bývalých: Čo povedala na vzťahy z minulosti?

Lucka Vondráčková (41) je aktuálne vo vzťahu. Čo však povedala o svojich bývalých láskach? Budete prekvapení!

Lucie Vondráčková sa stala tvárou projektu, ktorý pomáha týraným ženám. Ona sa s takouto skúsenosťou nestretla a na svojich expartnerov spomína len v dobrom. „Keď vidím tieto drsné vzťahy, ktoré ženy prežívajú, som rada, že som sa sama mala fajn partnerov. Myslím si, že som si vyberala veľmi dôkladne a neľutujem žiaden pekný vzťah, ktorý som mala,“ povedala Vondráčková.

Viac sa dozviete:

S otcom svojich synov Tomášom Plekancom sa rozviedli. Aktuálne má za partnera moderátora Petra Vojnara. Speváčka má za sebou vzťahy s futbalistom Tomášom Ujfalušim, krasokorčuliarom Tomášom Vernerom a jej veľkou a prvou láskou bol herec Michal Dlouhý.

Expartneri Lucky Vondráčkovej

„S Michalom sa vidíme veľmi radi i po rozchode sme spolu hrávali v Sheaskespearovi, on Othella a ja Desdemonu. Síce ma vždy uškrtil, ale na ďakovačku sme už išli spolu,“ smiala sa Lucie. „Myslím, že som mala v živote šťastie na fajn ľudí, ale je pravda, že som si ich vyberala veľmi opatrne. Než sa zamiluje, tak mi to trvá. Navždy zamilovaná som len do svojich synov,“ myslí si speváčka. Pocity a emócie vkladá do svojej hudby. Takmer každú pieseň má o láske.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lucka Vondráčková otvorene o svojich bývalých: Čo povedala na vzťahy z minulosti?

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php