eReport.sk
Lucie Vondráčková, foto: profiemedia

Luciu Vondráčkovú dostali fanúšikovia do kolien. Doslova a bolestivo

Lucie Vondráčková (41) nedávno priznala svoj vzťah s Petrom Vojnarom (45), bývalým spevákom z chlapčenskej skupiny T-Boyz a moderátorom. Tentoraz sa fanúšikom na sociálnej sieti zdôverila, že sa jej stala malá nehoda.

Herečka a speváčka pridala na svoj Instagram bolestivo vyzerajúcu fotografiu, kde iba uviedla, že má koleno na neutrále. Podľa svojich slov sa Lucka rozsekala na schodoch pri odpovedaní fanúšikom na ich krásne reakcie na nový klip.

Zdroj: instagram LV

Vystúpenie po dlhých rokoch

Lucie Vondráčková posledné roky trávila v Kanade, kde žila so svojim dnes už exmanželom Tomášom Plekancom a ich dvomi deťmi. Od rozvodu sa ale pohybuje hlavne v Česku a tvorí nové a nové projekty. Darí sa jej nielen po pracovnej stránke, ale našla tu aj lásku. S Vojnarom ich spojila pracovná príležitosť, počas ktorej medzi nimi preskočila iskra. Poznajú sa pritom už niekoľko rokov. Lucka v súčasnosti natáča hlavne videoklipy ale aj filmy. Preto bolo prekvapením, že sa objavila na pódiu pred fanúšikmi. Po dlhých piatich rokoch vystúpila na koncerte. Fanúšikovia z Lucie nemohli spustiť oči a ona si ich nadšenie užívala.

Svoje súkromie si speváčka síce chráni, jej priateľ Peter sa ale rád pochváli a niekoľkokrát prezradil, ako sa s Luckou zoznámili a kedy to začalo vyzerať vážnejšie. Bohužiaľ, Lucka musela svoj dom proti dotieravým ľuďom vybaviť kamerami.

Pracovných ponúk má teraz veľa, ale zatiaľ všetko stíha. Venovať sa musí aj svojim synom, ku ktorým teraz pribudol ešte aj syn jej priateľa.

Zdroj: instagram LV


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Luciu Vondráčkovú dostali fanúšikovia do kolien. Doslova a bolestivo

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti