tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucie Vondráčková, foto: profiemedia

Lucie Vondráčková s nervami v koncoch. Kvôli vyšinutému fanúšikovi zasahovala polícia!

Lucie Vondráčková a jej nový partner Petr Vojnar zažili veľmi nepríjemný okamih. Fanatický fanúšik, ktorý speváčku sleduje na každom kroku, si na ňu počkal pred jej domom.

Lucie Vondráčková patrí medzi najznámejšie tváre českého šoubiznisu, sláva má ale veľakrát aj svoju odvrátenú tvár. V poslednej dobe ale začal hviezdu sledovať psychopatický fanúšik. Sláva má veľakrát aj svoju odvrátenú tvár.

Nainštalovala kamery

Situácia vygradovala cez víkend z piatka na sobotu, kedy si stalker na Vondráčkovú počkal priamo na jej pozemku. Chorý fanúšik už prenasleduje Vondráčkovou dlhšiu dobu. Už pred časom sa Lucia Vondráčková sťažovala svojim fanúšikom na Instagrame, že sa stala terčom stalkera. Speváčka kvôli nemu dokonca prešpikoval svoj dom kamerovým systémom, aby ochránila seba i svoje deti pred nebezpečným fanúšikom, ktorý ju obťažuje na každom kroku. „Bránila som sa im, ale nešlo inak … Stop stalkerky,“ napísala Vondráčková. Bohužiaľ ale ani toto opatrenie chorého prenasledovateľa neodradilo.

Počkal si ju pred domom

Lucie Vondráčková s priateľom vyrazila v piatok večer na spoločenskú udalosť. Po návrate domov ich ale čakalo veľmi nepríjemné prekvapenie. Speváčkin stalker sa dostal na jej pozemok, kde na ňu trpezlivo čakal. Vojnar a Vondráčková ihneď zavolali políciu a páchateľovi teraz hrozí trest za obmedzovanie domovej slobody. „Pražskí policajti vyrážali okolo polnoci k ulici K H., kde bola osoba, ktorá vstúpila na cudzí pozemok. Tá teraz čelí podozreniu z trestného činu porušovania domovej slobody a vecou sa policajti zaoberajú. Muž sa k svojmu činu priznal. Prípad je aktuálne veľmi čerstvý a viac informácií nemôžeme poskytnúť,“ oznámila Expresu policajná hovorkyňa Eva Kropáčová. Pokiaľ bude stalker za svoje činy odsúdený, hrozí mu až dvojročný nepodmienečný trest za mrežami.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lucie Vondráčková s nervami v koncoch. Kvôli vyšinutému fanúšikovi zasahovala polícia!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku