tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucie Bíla, foto: profimedia

Lucie Bílá pomáha, kde môže. Zachránila súťažiacu z obľúbenej reality šou

Speváčka Lucie Bílá je známa svojou štedrosťou. Počas celej kariéry pomohla množstvu ľudí, ktorí jej zostanú navždy vďační. Ani na chvíľku nezaváhala v prípade súťažiacej z cukrárskej reality šou, ktorá prišla o svoje bývanie.

Anička Klápšťová z Peče celá země prišla v priebehu pár minút takmer o všetko, čo mala. Pred spánkom si zapla infražiarič, pomocou ktorého sa chcela zohriať. Zrazu sa však zobudila na to, že je okolo nej dym a plamene. Požiar čoskoro pohltil celý dom a jej sa nepodarilo zachrániť nič okrem dvoch z piatich psíkov, ktorých mala.

Známa cukrárka bola z celej situácie v šoku. Dom bol po incidente zničený a kvôli veľkému množstvu dechtu neobývateľný. Na pomoc sa prihlásili viacerí susedia, ktorý pre ňu založili aj finančnú zbierku.

Medzi pomocníkmi sa objavilo dokonca aj meno najobľúbenejšej českej speváčky. „Susedka Lucie Bílá nám poskytla prístrešie na 14 dní vo svojej chalupe v Líšnom. Chcela by som sa jej za to zo srdca poďakovať,“ pre Blesk.cz povedala Anička Klápšťová.

Viac sa dozviete:

Lucie Bílá už aj v minulosti pomohla viacerým ľuďom v núdzi. Pravidelne sa zúčastňuje charitatívnych akcií, prispieva peniazmi pre tých, ktorí sa dostali do problémov. Ručne vyrába malé ružence a anjelikov a výťažok z ich predaja potom venuje na podporu iným. Popri úspešnej kariére nikdy nezabúda na tých, ktorí nemali toľko šťastia čo ona.

Anička Klápšťová z Peče celá země, Foto: Instagram/Anička Klápšťová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lucie Bílá pomáha, kde môže. Zachránila súťažiacu z obľúbenej reality šou

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku