tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucie Bíla, foto: profimedia

Lucie Bíla sa pochválila chalupou. Takto rozprávkovo oddychuje so svojim milým

Vyzerá to u nej ako v tradičnej českej rozprávke. Pred svetom sa tam vo voľnom čase ukrýva so svalnatým priateľom Radkom.

Speváčka síce nepatrí medzi celebrity, ktoré by svoje súkromie verejne prezentovali na sociálnych sieťach, ale aby svojich fanúšikov hýčkala a nezabudli na ňu občas im pootvorí dvierka. Napríklad do jej chalupy v Českom raji, ktorá si zachováva tradičný vzhľad i komfort.

Mnohonásobná držiteľka Zlatých Slávikov sa pýši chalupou v obci Líšný, ktorá vyzerá skutočne impozantne. V minulosti ju odkúpila od svojho bývalého partnera Petra Kratochvíla a život si v nej náramne užíva. „Bola som už v toľkých krásnych krajinách, na toľkých krásnych miestach, v toľkých nádherných hoteloch, ale vždy som sa len uistila v tom, že NAJ je česká krajina, Český raj a pec na mojej chalupe,“ rozplýva sa Bíla.

Speváčka na chalupe. – Foto: instagram

Holubník

Dominantou jej vidieckeho bývania je predovšetkým otvorený priestor. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou, v strede miestnosti stojí pec. Staročeskú klasiku dotvára pôvodná drevená podlaha, drevený strop a štýlové doplnky. Krásne maľované skrine, police s maľovanými taniermi a hrnčeky ako z rozprávky, váľanda za pecou s kockovanou prikrývkou. Všetko vyzerá veľmi tradične. Nemenej pôsobivo vyzerá jej chalúpka aj zvonku, uprostred zelene, obložená kameňom. Z pozemku má speváčka pekný výhľad na údolie a na protiľahlé kopce. Na záhrade chová ovce i koňa. Má tam dokonca postavený holubník.

V jednom z predchádzajúcich rozhovorov Lucie Bílá zmienila, že práve na chalupe vytvára svojich povestných anjelikov a ružence, ktoré potom predáva. Obnos z predaja venuje na nákup kompenzačných pomôcok pre osoby s vážnym zdravotným postihnutím a pomoc pre osoby v mimoriadne ťažkých životných situáciách. A pretože je neposedná, často vraj behá po okolitých stráňach, hľadá bylinky a zbiera huby, skrátka ako každý druhý „chalupár“. Dlhé roky tam jazdila predovšetkým sama, prípadne so synom Filipom, teraz jej tam už niekoľko rokov robí spoločnosť jej partner Radek Filipi.

Foto interiéru v GALÉRII!

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lucie Bíla sa pochválila chalupou. Takto rozprávkovo oddychuje so svojim milým

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku