eReport.sk
Wanda Adamík Hrycová, foto: instgram

Wanda Hrycová to už psychicky nezvládla. Urobila rázny krok!

Producentke Wande Hrycovej praskli nervy. Psychicky už nezvládla, čo sa stalo cez víkend. Nasledoval rázny krok. Pomôže to?

Podáva trestné oznámenie

„Dnes som podala trestne oznámenie týkajuce sa vyjadrení podozrivého predsedu KDH Milana Majerského, ktoré boli vyslovené v nedeľnej relácii TV Markíza Na telo s Michalom Kovačičom,“ oznámila Hrycová na Instagrame. Tá takto reaguje na vyjadrenie predsedu KDH o LGBTI ľuďoch ako o pliage. Majerský neskôr svoje vyjadrenie korigoval a na Facebook napísal, že myslel ideológiu, nie ľudí.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Milan Majerský
  2. Speváčka Koščová je zas na misii dobra.

Hrycová zároveň priložila aj fotokópiu tohto oznámenia, vraj ak by sa niekto chcel „inšpirovať“. Oznámenie adresuje dcéra známeho herca priamo JUDr. Štefanovi Hamranovi. V trestnom oznámení vyjadruje podozrenie, že Majerský použil diskriminujúce slová a propagoval nenávisť voči LGBTI komunite.

Roztrhlo sa vrece s vyjadreniami

Po vyjadrení Majerského sa zobudila celá umelecká a kultúrna obec a všetci sa predbiehajú, kto viac a hlasnejšie odsúdi vyjadrenia konzervatívneho politika. Vyjadrila sa už Katarína Koščová, Kristína Tormová a mnohí ďalší.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Wanda Hrycová to už psychicky nezvládla. Urobila rázny krok!

Odoberať
Upozorniť na
36 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php