eReport.sk
Martin Nikodým, foto: profimedia

Láska Martina Nikodýma k včelárstvu nemá hraníc. Čo urobil pre svoj koníček?

Už niekoľko rokov sa Martin Nikodým venuje včelárstvu. Nová záľuba ho naplno pohltila a obetuje jej veľa zo svojho voľného času. Dokonca si neváhal dať urobiť veľké tetovanie, ktoré mu bude už navždy pripomínať jeho obľúbené včely.

Nová ozdoba bude skrášľovať predlaktie slovenského moderátora. Spolu s tatérkou sa dohodli na väčšom obrázku tohto pre svet užitočného hmyzu, ktorý si nechal urobiť vo farebnom prevedení. Fantastická práca dokonale zachytáva všetky detaily na tele včely, vďaka čomu vyzerá takmer ako živá.

„Dnes som sa bližšie zoznámil s touto kúzelnou bytosťou. Ona ochutnala môj med, ja jej ihly. A už mám včielku navždy,“ Nikodým napísal k sérií fotografií, ktoré zachytávajú aj priebeh samotného tetovania.

Viac sa dozviete:

O podobizeň včely sa postarala známa tatérka Ivana Beláková. Svojou prácou sa preslávila aj v zahraničí, kde robila kerky napríklad Chrisovi Brownovi alebo Rite Ora. Zo zahraničia sa teraz presťahovala na Slovensko, kde má o jej tetovania záujem čoraz viac celebrít. K svojmu zamestnaniu sa dostala úplnou náhodou. Pôvodne vyštudovala ekonomickú školu, ale keďže ju bavilo kreslenie grafity, rozhodla sa vyskúšať aj tetovanie, ktorému už zostala verná.

Nové tetovanie Martina Nikodýma, Foto: Instagram/Martin Nikodým


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Láska Martina Nikodýma k včelárstvu nemá hraníc. Čo urobil pre svoj koníček?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti