eReport.sk

Expriateľka Martina Nikodýma: On má včely a ona…?

Martina Briatková (45), expriateľka Martina Nikodýma (49), s ktorou má synčeka Martinka (5), je žena do voza aj do koča. Napriek tomu, že ich vzťah nevydržal dlho, majú veľa spoločného. Obaja sú prírodné typy a snažia sa byť aspoň v niečom sebestační. Z Martina je včelár a z Martiny farmárka.

Celé leto pracovala na záhrade a pestovala zeleninu i bylinky. Pre svoje deti chce len to najlepšie, a tak sa rozhodla farmárčiť. Naposledy jej pribudla na dvore sliepka. „Susedka sa pýtala, či nechcem, tak som si ju bola chytiť a už ju mám doma,“ prezradila.

Zatiaľ, čo Martina má svoj azyl na záhrade, jej ex sa najlepšie cíti v prírode a pri svojich včelách.  „Toto je môj azyl. Tu vnímam život vo svojej čistej forme. Nevnímam tu čísla ani opatrenia. Tu nemám žiadne pochybnosti a ak mam otázky, tak na ne nájdem odpovede, lebo včielky vedia vždy viac ako včelár,“ prezradil Martin. Ich spoločný syn má tak k prírodnému spôsobu života blízko od malička.

Foto: fcb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Expriateľka Martina Nikodýma: On má včely a ona…?

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php