eReport.sk
Kúpalisko Delfín
Na ilustračnej snímke kúpalisko Delfín, foto: eReport.sk

Kúpalisko Delfín boduje dokonalou čistotou: Ľuďom chýba lepší bufet!

Bratislavské kúpalisko Delfín sa nachádza v mestskej časti Ružinov medzi panelákmi. Boduje dokonalou čistotou, dobrými cenami, no ľuďom chýba väčší výber v kúpaliskovom bufete. Portál eReport.sk si vyskúšal kúpalisko na vlastnej koži.

Kúpalisko Delfín má výbornú polohu. Nachádza sa v mestskej časti Ružinov a ľuďom dokáže spríjemniť horúce dni v Bratislave. Nachádza sa síce medzi panelákmi, no jeho poloha je pre mnohých ľudí výborná. Návštevníkov láka aj pomerne nízkymi cenami. Vstup pre dospelého človeka stojí len 4 eurá. Pred deti do 18 rokov je to len suma 3 eurá na deň. Vstupné pre dôchodcov nad 62 rokov a pre zdravotne postihnutých je len 1,50 eur. Ak prídete na kúpalisko po 17-tej hodine platíte len 2 eurá.

Výborná poloha je pre mnohých Bratislavčanov zaujímavá. K dispozícií sú dva bazény, jeden plavecký a jeden detský s rôznymi atrakciami, napríklad šmykľavkou do vody. Delfín je veľmi čisté a upravené kúpalisko. Teplota vody je takisto znesiteľná a osviežujúca. Atrakcie sú v rámci menšej polohy prijateľné. Deti majú k dispozícií ihrisko, preliezačky, športovci zase ping- pongové stoly.

Miestni obyvatelia sú kúpaliskom nadšení. Jedinú nevýhodu vidia v kúpaliskovom bufete, ktorý ponúka len klasiku v podobne nezdravých a vyprážaných jedál. Ceny v bufete sú však prijateľné. Za kofolu zaplatíte 1,50 eur, podobne je na tom aj čapované pivo. Môžete si dať vyprážaný syr s hranolkami za 5 eur, alebo hot-dog za 2 eurá. V ponuke bufetu sú ešte párky s horčicou za 3 eurá, alebo hranolky za 2,50. Miestny bufet má však v ponuke prekvapivo aj sushi. V ankete sme sa opýtali návštevníkov, čo sa im na kúpalisku Deflín páči a čo im naopak chýba.

ANKETA:

Samuel:

Kúpalisko je veľmi fajn, len v bufete by mohol byť väčší výber. Napríklad jedlá pred deti. Mám na mysli zdravšie jedlá, ktoré by som chcel dať deťom. Nemám však na rozume vyprážaný syr s hranolkami. Bazény sú však super. Synovi sa tu veľmi páči, najmä šmykľavka do detského bazénu. Čistota je tu však skvelá a teplota vody úplne dokonalá.

Samovi chýba väčší výber v bufete, foto: eReport.sk

Miriam:

Kúpalisko Delfín sa mi páči. Je tu fajn, pretože je tu aj chládok. Okolie bazénov je veľmi pekné, je to tu veľmi čisté. V bufete, no ani na WC som zatiaľ nebola, takže to vám neviem povedať. Celkový dojem z kúpaliska je však zatiaľ veľmi pozitívny.

Miriam sa na Delfíne páči, foto: eReport.sk

Zdena:

Chodievam sem veľmi často. Odchovala som tu deti, ktoré sú už dospelé a teraz som tu už aj s vnúčatkami. Keď nemám na starosti vnúčatá, tak sem chodievam aj sama. Som tu skoro každý víkend. Keď je pekné počasie, som tu aj cez týždeň. Som maximálne spokojná, voda je výborná. Keď sú veľké horúčavy, je osviežujúca. S bufetom som nie veľmi spokojná, ale na tom asi až tak veľmi nezáleží. Je tam veľmi slabý výber a keď je veľa ľudí, tak dlho stojím v rade. Malinovku si však radšej donesieme z domu.

Zdena chodieva na Delfín pravidelne, foto: eReport.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kúpalisko Delfín boduje dokonalou čistotou: Ľuďom chýba lepší bufet!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti