eReport.sk
Marián Greksa
Marián Greksa, foto: profimedia

Greksa: Šimečka a spol. sú len nástroje. Kto inštruoval Kisku? Kto inštruuje Lipšica, Čaputovú?


Kto platí protesty opozície? Nad tým sa zamýšľa známy spevák. Ako muzikant sa vyzná a vyčíslil len techniku na jednom takom proteste na cca 10 000 eur. „Kto to platí?“ pýta sa. Okrem toho si všíma, že tu už nejde o ÚŠP a Lipšica. Už je to zrazu, „pre s Ficom“ a „Pellegrini fuj“ a dokonca sa z toho stáva kampaň pre I. Korčoka.    

Kto platí protesty opozície?

„Pozerám sa v správach na protesty proti koalícií. Pomaly sa to otáča od nesúhlasu so zrušením špeciálnej prokuratúry a bojom za Lipšica a Čurilovcov, k Preč s Ficom, fuj Peter Pellegrini, na VOĽTE KORČOKA,“ upozornil na sociálnej sieti Greksa.

Spevák sa samozrejme vyzná v cenových reláciách ozvučenia. Preto kladie otázky. „Neviem, či si to protestujúci uvedomujú, ale tie protesty sú veľmi vysoko profesionálne vedené a organizované. Sú za tým profesionálne teamy a stoja hodne peňazí. Tieto protesty neorganizujú nespokojní nadšenci. Neviem, koľko eur dostávajú dramaturgovia a režiséri týchto „protestov,” ale nič nie je zadarmo,“ zamýšľa sa.  

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Samozvané elity
  2. Greksa spomína na telefonát s Jožom Pročkom.
  3. Marián Greksa
  4. Premiér Robert Fico (Smer-SD)/ Šéf PS Michal Šimečka
  5. Všetky české médiá monitorujú dianie na Slovensku.

„Ja, ako muzikant viem, že len to pódium, zvuková aparatúra a svetlá, ktoré boli dnes a minule v Bratislave na námestí stoji na jeden večer plus-mínus okolo 10 000 euro. A tých námestí bolo dnes na Slovensku tuším 13. či 14. Kto to financuje? Kto to platí?“ pýta sa Greksa.

Šimečka je len nástroj. Kto je bábkovodič?

A nielen to. Mariána Greksu zaujíma aj motivácia organizátorov. „A prečo? Je necelé 3 mesiace po voľbách, kde väčšina voličov rozhodla. Kto a prečo to chce okamžite zvrátiť? A to nehovorím o manipulovaných protestujúcich. Nehovorím o študentoch. Hovorím o politikoch z opozičného tábora a hlavne ma zaujíma, kto je ešte za nimi. Šimečka a spol. sú len nástroje. Kto inštruoval Kisku? Kto inštruuje Lipšica? Kto inštruuje Čaputovú? Kto je ten naozajstný bábkovodič???? A hlavne: KAM CHCE DOSTAŤ NAŠU REPUBLIKU???“ uzavrel známy spevák.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Greksa: Šimečka a spol. sú len nástroje. Kto inštruoval Kisku? Kto inštruuje Lipšica, Čaputovú?

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre