eReport.sk

Kto je Andy Winson? Expert, ktorý vám pomôže žiť život, po akom túžite

Máte pocit, že svoj život nedržíte pevne vo svojich rukách? Že všetci okolo vás sú šťastnejší, úspešnejší a bohatší? Možno netreba veľa aby ste aj vy dokázali skočiť na vlnu, ktorá vás odnesie k pocitu pohody a vyrovnanosti. Ako na to, vám na ereport.sk bude pravidelne radiť tréner a mentor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity Andy Winson.

Andy Winson je medzinárodne uznávaný transformačný líder a jednotka na domácom trhu. Je tvorcom najširšej rady profesionálnych transformačných tréningov pod značkou Akadémia Andyho Winsona, prostredníctvom ktorých vedie ľudí autentickou premenou k osobnej, vzťahovej či finančnej prosperite. Za viac ako 25 rokov pôsobenia ako tréner, mentor a motivátor v oblasti vzdelávania a ľudského potenciálu pomohol vyše 570 000 klientom cez osobné konzultácie, semináre, online kurzy, vysielania, publikácie či prednášanie na pôdach významných konferencií. 

Andy Winson je trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity

Winsonove live, ale aj online tréningy na Slovensku a v Českej republike navštevujú tisícky klientov z rôznych segmentov a odvetví od bežných ľudí až po vrcholových manažérov a podnikateľov v cieľovej skupine od 16 do 80 rokov všetkých vzdelanostných skupín. Rovnako jeho služby využívajú aj súkromné spoločnosti a korporáty. V oblasti transformácie ho oslovili k spolupráci giganti ako Allianz, Generali, Tatra banka, Bel Slovensko, Forever Living, Eurovia a ďalší. 

Na zdieľanie svojho know-how prijal pozvanie od popredných slovenských médií. Mohli ste ho vidieť v TV Markíza, TV JOJ či RTVS a početné rozhovory poskytol printovým médiám ako Profit, Hospodárske noviny, Slovenka, Harmonia, Evita…  Vo vzdelávacích programoch uplatňuje osobné skúsenosti z podnikania, no predovšetkým poznatky z Neuro-lingvistického programovania (NLP). V našich končinách je jediným certifikovaným trénerom, ktorý má oprávnenie ľudí zasväcovať do techník NLP New Code. Tie vo svoj prospech využívajú špičkoví svetoví manažéri v rôznych segmentoch na dosahovanie žiaducich úspechov. Na jeho adresu dnes smeruje množstvo pozitívnych referencií od domácich, ako aj zahraničných podnikateľov a majiteľov firiem, ktorým sa vďaka spolupráci s Akadémiou Andyho Winsona podarilo upevniť pozíciu na trhu a rapídne zlepšiť výsledky:  Vďaka preukázateľným výsledkom a úspechom sa Andymu podarilo vybudovať širokú fanúšikovskú základňu. Na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, YouTube, TiKTok, LinkedIn) ho sleduje viac ako 400 000 fanúšikov a jeho videá dosiahli takmer 40 miliónov videní. 
Aktívne spolupracuje so známymi osobnosťami slovenského a českého šoubiznisu – Attila Végh, Mária Čírová, Ego, Andrea Verešová, Lucid Style, Twiins, Zora Czoborová… 

Zároveň je autorom úspešného knižného bestselleru Mysli, Konaj, Zbohatni a česko–slovenských online programov (Makáč vs. Boháč, Ako Ustáť Krízu, Majster Predaja, Klub Andyho Winsona). Tiež je autorom mimoriadne úspešného a predávaného Diára Úspechu R.A.D. 
Jeho kontakty siahajú do ďalekého zahraničia a pravidelne sa stretáva so svetovými osobnosťami a lídrami z oblasti obchodu a predaja, marketingu či osobnostného rozvoja (Anthony Robbins, Robert Kiyosaki, Jack Canfield, Grant Cardone, Gary Vaynerchuk, Russel Brand). 

Foto: archív AW


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kto je Andy Winson? Expert, ktorý vám pomôže žiť život, po akom túžite

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php