eReport.sk
Soros mladší bude ešte progresívnejší
Podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák, foto:yt/smersd

VIDEO Mladý Kaliňák vytiahol obrovský škandál Pfizeru: Riaditeľ divízie výskumu netušil, že ho natáčajú!


Kryje mainstream Pfizer? Najmladší podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák v slovenskom mediálnom a online priestore otvoril tému obrovského škandálu firmy Pfizer. Vysoko postavený pracovník spoločnosti sa na zinscenovanom gay rande rozrozprával o niektorých praktikách Pfizeru, ktoré rozhodne nie sú v súlade so slušnosťou a morálkou. Pfizer si má byť vedomí toho, že okrem ochrany proti koronavírusu hrozia aj vedľajšie účinky vakcín v podobe zmien v mRNA štruktúre. Táto teória bola až do uverejnenia škandalózneho videa z fiktívneho rande v podstate tabu a zaradená medzi ťažké konšpirácie alternatívneho sveta.

https://www.youtube.com/watch?v=Vm0K9siQylg&t=93s

„Počujete to ticho? To je sila systému, ktorý sa odborne nazýva korporátny fašizmus. Je to systém mocných zlučujúci a kultivujúci politikov, novinárov a mimovládnych aktivistov, ktorých úlohou je jediné. Zabezpečiť, že ich systém bude pokračovať, ich moc sa bude rozrastať a ich zisk sa bude navyšovať. Najvyvinutejšiu formu môžeme sledovať v USA, kde sa posledný týždeň odohráva ten najväčší škandál, v podobe investigatívnej reportáže, ktorú za dva dni videlo viac ako 30 miliónov ľudí, ale mainstreamové médiá si ju vraj nevšimli,“ začal svoje až 11. minútové video k téme Kaliňák.

Meno pracovníka je známe

Pôvodné video malo podľa Kaliňáka podliehať celkom širokej globálnej cenzúre. Vytvorili ho investigatívni novinári zo zahraničného Projektu Veritas. Tí sa sťažujú na cenzúru napríklad zo strany spoločnosti Google, alebo zo strany sociálnych sietí.

„Dovoľte mi predstaviť vám Jordona Walkera, riaditeľa divízie výskumu a vývoja venujúcej sa stratégií a plánovaniu výskumu mRNA vo Pfizeri, ktorého sa podarilo investigatívcovi v utajení zobrať ´na rande´ a tak trochu mu rozviazať jazyk o aktuálnom dianí vo Pfizeri,“ tvrdí Kaliňák. Do svojho videa vložil aj šokujúce zábery z predmetného „rande“.

Ľudia majú reálne problémy

A že by priebeh po podaní vakcín od Pfizeru vždy hladký, sa rozhodne nedá povedať. Známe sú komplikácie u niektorých športovcov, ale aj u bežných ľudí. Vedľajšie účinky sú pri tom rôzne. Nejedná sa v žiadnom prípade o spochybňovanie účinku vakcín proti koronavírusu, ale o poukazovanie na to, čo sa už na svetlo sveta vo veľkej miere nedostáva.

„Nielen Američania. Ženy naprieč svetom od začiatku upozorňujú na náhle zmeny v ich cykloch a plodnosti a napriek tomu, že so svojimi problémami u lekárov zväčša nenašli pochopenie a často odchádzali s pocitom, že si tak trošku vymýšľajú, vo Pfizeri o tejto problematike veľmi dobre vedia. Ani sa nečudujem, že sa neboja zodpovednosti, keď nákup vakcín Pfizer dojednávali priamo so šéfkou Európskej komisie von der Leyenovou cez smsky. A na Slovensku hovoriť o ich zodpovednosti? Veď nikto tak nepritakával Bruselu s očkovaním ako Heger s Matovičom,“ upozorňuje Kaliňák.

Psychopatická reakcia Walkera

Predmetný vysoko postavený zamestnanec Pfizeru chcel pravdepodobne svojho potenciálneho partnera ohúriť niečím „z kuchyne“. Netušil však, že bol celý čas natáčaný. Teda do momentu, kým ho nekonfrontoval priamo zakladateľ projektu Veritas.

Walkerova reakcia bola prudká. Kľudne ju môžeme nazvať aj desivou. Ľudia naokolo sa z jeho strany nevyhli kriku, násiliu a rozbíjaniu vecí.

„Jeho šialená reakcia, je však absolútne nič oproti tomu, čo nastalo po zverejnení tohto videa. Tento riaditeľ výskumu doslova prestal z minúty na minútu existovať. Jeho digitálna stopa zmizla tak rýchlo, že ešte aj vševediaci Google ostal zaskočený. Youtube na pokyn zhora mazal a blokoval každého, kto sa pokúsil dané video šíriť. Dusnú atmosféru a vážnosť odhalení potvrdil svojou reakciou aj viceprezident pre globálnu dôveru a bezpečnosť spoločnosti Youtube,“ upozornil mladý politik na ďalšie dianie po stretnutí Walkera a zakladateľa projektu Veritas.

Kryje mainstream Pfizer?

Pfizer sa so svojim vysokopostaveným mužom vysporiadal evidentne po svojom. Zaujímavé je, že o tejto kauze vo svete dokopy nič nepočuť. Priamo v USA pritom prebieha iniciatíva šestnástich senátorov, ktorí od Pfizeru chcú počuť jasné vysvetlenie.

Na stretnutie so zástupcami spoločnosti čakajú aj v Európskom parlamente, v ktorom bude vakcinačných mágov taktiež čakať pár krušných chvíľ. Na obranu spoločnosti sa však postavil tzv. „mainstream“, ktorý vytiahol zaujímavý argument. Aj keď, vzhľadom na existujúce a šíriace sa video ťažko prechodný cez prísne pravidlá kritického myslenia.

„Na záver však upokojili všetkých poslušných občanov médiá hlavného prúdu, ktoré skonštatovali, že celé video je pochybné pretože – citujem Forbes: Google vyhľadávanie neodhalilo, žiaden legitímny zdroj, ktorý by dokázal potvrdiť meno alebo funkciu osoby vo videu. Vážne? Tak to som hneď som pokojnejší, ďakujem vám médiá hlavného prúdu,“ ironicky dodal Kaliňák k téme.

Zdroj: E.K.youtube

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Mladý Kaliňák vytiahol obrovský škandál Pfizeru: Riaditeľ divízie výskumu netušil, že ho natáčajú!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: