eReport.sk
Ján Krošlák (OĽANO)
Ján Krošlák (OĽANO). Foto: tasr

Krošlák si užíva v Tatrách a hundre na opatrenia. Podnikateľ mu odkázal, nech nefňuká a radšej niečo urobí!

Bývalý tenista a prostoreký poslanec Ján Krošlák vyrazil do Tatier a problém bol na svete. Na sociálnej sieti si pohundral na opatrenia, ktoré jeho pobyt obmedzovali. Veľa pochopenia však medzi diskutujúcimi nenašiel. Skôr ostali pohoršení, že ako poslanec nevie, čo sa na Slovensku smie a čo nie. Naštval ale aj „šéfa Tatier” Igora Rattaja.

„Tak už fakt neviem kde soudruzi z NDR udelali chybu. Som v Tatrách v jednom hoteli, jednej nemenovanej známej siete. Všetci, čo sú tu ubytovaní sú zaočkovaní a ešte aj majú negatívny test. To si majitelia hotela zle vysvetlili opatrenia, že o 20.00 zatvárajú reštauráciu a bar pre ubytovaných?” kladie si otázku nahnevaný poslanec. Rozčuľuje ho, že po 20tej už môže jesť alebo piť iba na izbe. „Alebo to naozaj vyžaduje vyhláška? To fakt u nás niekto ide takto obmedzovať zaočkovaných a ešte negatívne otestovaných ľudí? Alebo len chyba na strane hotelov?” naváža sa ďalej do tatranských hotelierov.

Igor Rattaj poslal poslancovi štipľavý odkaz. – Foto: profimedia

Diskutujúci pod jeho príspevkom ale ostali šokovaní. Väčšina vyjadrila pohoršenie, že ako poslanec by mal ovládať vyhlášku a obmedzenia, ktoré sám ako politik tvorí. Vytočil ale aj šéfa Tatry mountain resorts Igora Rattaja, ktorý sa tiež zapojil do debaty. „Tak tu nefňukajte a robte niečo, ako poslanec môžete oveľa viac,” odkázal mu podnikateľ a pokračoval v nasrdenejšom tóne: „Mimochodom za túto debilnú vyhlášku č. 306 je zodpovedné OĽANO, Sulík a Kollár boli proti.” Priložil aj screenshot vyhlášky.

– Foto: FB/jankroslak

Poslanec, ktorý sa do politiky dostal pod krídlami Matovičovho hnutia mu ale neostal nič dlžný. „Toto som potreboval počuť, ufňukaný poslanec. Zjavne sme sa nikdy nestretli, lebo toto by ste netvrdil,” odpísal mu Krošlák. Dodal, že teda Rattaja vyhlasuje svojím hovorcom a bude zdieľať jeho názory. Upozornil ho ale na fakt, že Matovič si ich neprečíta nakoľko je vraj na jeho stránke zablokovaný a z OĽANO odišiel. „A kľudne môžete kandidovať za poslanca v budúcich voľbách, pozriem si aký reálny výtlak budete mať z tej pozície,” ukončil komentár politik.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hotelová služba.
  2. Nálepka na jednom z áut účastníkov protestu v Bratislave.
  3. Premiér Eduard Heger (OĽaNO) počas príhovoru na Stredoeurópskej energetickej konferencii na tému Zelená obnova po pandémii 22. novembra 2021 v Bratislave.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krošlák si užíva v Tatrách a hundre na opatrenia. Podnikateľ mu odkázal, nech nefňuká a radšej niečo urobí!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti