eReport.sk
Marek Krajčí Foto: tasr

Krajčí je v koncoch. Modlime sa za jeho múdrosť, odkazujú jeho spoluveriaci

Vedia, čo robia? Podľa nedávnej reakcie ministra zdravotníctva Marka Krajčího, ktorý nepôsobil príliš presvedčivo, to tak nevyzerá. Na otázku redaktora, do kedy ešte máme čakať na zlepšenie situácie, keďže u nás zomiera najviac ľudí v prepočte na milión obyvateľov, šéf rezortu iba pokrčil plecami.

„Keď niekto príde s tým, čo máme urobiť, nech príde a nech povie a bude veľmi populárny,“ šokoval Krajčí svojou odpoveďou pre televíziu Markíza, podľa ktorej to vyzerá tak, že vláda zrejme nemá žiaden záložný plán, ako bojovať s pandémiou. Pritom sa pravidelne ozývajú odborníci, ktorí riešenia ponúkajú. Viacerí lekári tiež upozorňujú, že testovanie ani lockdown nie sú momentálne účinnou zbraňou.

Minister radí počkať. Foto: tasr

Slovensko je na tom už tak zle, že minister Krajčí musel povolať do služieb študentov a zrejme sa obrátime aj na Európsku úniu, ktorá by nám mohla pomôcť. „Momentálne je situácia taká, že ešte musíme počkať,“ zhodnotil minister zdravotníctva, ktorého hlavu už žiadajú viacerí politickí predstavitelia. Jednoduché to nemá ani na svojej sociálnej sieti, kde sa časť fanúšikov triafa do Krajčího viery, ktorou sa často pýši. „Pán minister, spôsobujete extrémne pohoršenie. Vrháte na kresťanstvo katastrofálne zlé svetlo a ak bol niekto vo viere nerozhodnutý, ak vás sleduje, zrejme zanevrie na Krista raz a navždy,“ napísal mu jeden z diskutujúcich.

Časť veriacich však stojí na Krajčího strane a dokonca mu posielajú podporu. Na internete koluje video, na ktorom sa žehná nielen premiérovi ale i vláde či konkrétne ministrovi zdravotníctva. „Modlime sa za Mareka Krajčího, pane, posilnenie. Modlime sa za jeho rodinu, modlime sa za jeho múdrosť, za múdrosť, za múdrosť, za múdrosť, pane,“ vyzýva žena na videu. Ktovie, či modlitba pomôže.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krajčí je v koncoch. Modlime sa za jeho múdrosť, odkazujú jeho spoluveriaci

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti