eReport.sk
Katarína Feldeková, Oľga Feldeková. Zdroj: FB K. Feldekovej
Katarína Feldeková, Oľga Feldeková. Zdroj: FB K. Feldekovej

Zbláznila sa?! Katarína Feldeková konšpiruje o premiérovom zranení. Vraj sú v tom aj Rusi!


Konšpirácie liberálov! Tí, ktorí najradšej upozorňujú na konšpirácie vo verejnom priestore, konšpirujú najviac! Inak sa nedá popísať to, čo napísala na sociálnu sieť problematická dcéra známych rodičov, Oľgy Feldekovej a spisovateľa Ľubomíra Feldeka.

Konšpirácie liberálov

„Iba tak uvažujem, kde zmizla krv po postrelení Róberta Fica. Kde sa vzali plenty, ktoré ho chránili pri prevoze do sanitky. Aká náhoda, že to zamestnanec SBS natáčal práve v tom momente, keď sa incident stal. A prečo, keď bol v takom vážnom stave, že ho nemohli previesť do nemocnice v Bratislave ho zrazu pustili domov po krátkom čase s tak vážnymi zraneniami a po náročných operáciách. Prečo bolo embargo na informácie o zdravotnom stave premiéra nášho štátu. Prečo ho nik nevidel zraneného. V žiadnom prípade nespochybňujem, iba sa čudujem. A zrazu 6 ročný chlapec v kukle s hračkárskym samopalom trčí z auta pred Pelleho domom. Lepšiu predvolebnú kampaň nevymyslia ani Rusi,“ píše na Facebooku Katarína Feldeková.

Tá je známa svojimi liberálnymi postojmi, koniec koncov na jej profilovej fotke sa predvádza s Ivanom Korčokom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ďateľ to krásne zhrnul

Reakcie na neba nenechali dlho čakať

Reakcie na seba samozrejme nenechali dlho čakať. Zopár jej facebookových priateľov jej pritakáva, niektorí dokonca konšpiráciu rozvádzajú ďalej – premiér bol na prvých záberoch od nehody údajne podozrivo opálený!

Ostatní diskutujúci sú, mierne povedané, prekvapení.

Známy novinár Valér Ferko napísal toto: „A presne takto vznikajú konšpirácie a hoaxy a konajú konšpirátori a buriči. A presne takto provokatívne a výmyslami sa medzi ľuďmi šíri zlo a nenávisť. Som nesmierne sklamaný Katka. Od teba by som naozaj očakával uvažovanie založené na faktoch a realite.“

Známa fotografka Desana Dudášová jej napísala, aby radšej iba spievala.

Zaujímavé je, že viacerí ľudia, očividne z jej okolia naznačujú, že Katarína má sama so sebou veľké problémy. Jedna jej známa napísala toto: Katka katka máš málo starostí???

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zbláznila sa?! Katarína Feldeková konšpiruje o premiérovom zranení. Vraj sú v tom aj Rusi!

Odoberať
Upozorniť na
48 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: