eReport.sk
Miroslava Fabušová, foto: instagram

Kollárovu spoločníčku z limuzíny niekto údajne zbil. FOTO monoklu!

Miroslava Fabušová sedela na konci októbra s predsedom parlamentu Borisom Kollárom v štátnom vozidle napriek tomu, že platil tvrdý lockdown. Teraz ju vraj niekto napadol!

Šťastie jej nepraje. Z nehody vyviazla s vážnymi poraneniami. Dochrámanú má krčnú chrbticu a musela nosiť fixačný golier. Boris Kollár (55) bol zranený vážnejšie. Niekoľko týždňov si poležal v nemocnici. Na reverz, po škandále so sestričkami, ktoré prestali zvládať štátnikove maniere, nemocnicu opustil. Išiel do domácej liečby. Miroslave Fabušovej (37) po nehode hviezdy nepriali. Keď sa snažila zohnať odvoz do nemocnice, kam chodí na pravidelné kontroly, bola neúspešná. Nikto sa jej neujal. Preto sa rozhodla ísť vlastným autom, keďže vraj nie je zakázané šoférovať, ak má niekto narazený krk alebo stavec. Cesta bola zradná. Fabušová dostala defekt a hodilo ju do jarku.

Nešťastníčka

Dnes sa modelka na sociálnej sieti ukázala s parádnym monoklom: „Áno, aj takí ľudia žijú. Stalo sa. Žijeme,” naznačila brunetka s tým, že ju niekto pri dome zbil. K fotografii jej húfne začali pribúdať komentáre s podpornými slovami. Bývalá účastníčka súťaže krásy jednoznačne neprežíva svoje najlepšie mesiace života. Určite si želá, aby sa jej smola už na päty nelepila.

Fabušovej monokel hýri farbami aj leskami. – Foto: instagram

Galéria

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport