eReport.sk
slovenská lyžiarka Petra Vlhová, foto:tasr

Koho bude Magoni napokon trénovať? V hre je Vlhovej rivalka!

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová a taliansky tréner Livio Magoni sa po najúspešnejšej sezóne napokon rozdelili. Kam zamieri známy búrlivák? Podľa špekulácii zahraničných médií je v hre aj Petrina najväčšia rivalka z aktuálnej sezóny.

Podľa magazínu Blick.sk by s najväčšou pravdepodobnosťou mohol 57-ročný Talian zakotviť u konkurentky Petry Vlhovej u Wendy Holdenerovej. Spoločnosť Swiss-Ski, ktorá zastrešuje švajčiarske lyžiarky vraj s Magonim rokovala ešte počas pôsobenia pri víťazke kryštálového glóbusu. Do karát im hrá aj to, že sa Magoni s Vlhovou napokon rozhodli predčasne spoluprácu ukončiť. Sám v jednom z rozhovorov potvrdil, že so švajčiarskou firmou rokuje: „Je pravda, že so mnou hovorili zo Swiss Ski, bola tam istá ponuka ale meno Wendy nepadlo, boli to nezáväzné rozhovory”.

Bývalý tréner Petry Vlhovej Livio Magoni – Foto: tasr

Samotná Holdenerová sa nechala počuť, že by si vedela predstaviť spoločnú spoluprácu: „Iste, s Magonim by mohla byť dobrá spolupráca, nevedela som si však predstaviť, že opustí Petru Vlhovú.“ Teraz je situácia iná. Holdenerová potrebuje trénera. Slalomové eso skončilo spoluprácu s Klausom Mayhofera krátko pred majstrovstvami sveta. Dôvodom bola nefungujúca chémia.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport