eReport.sk
Klamstvá zostanú klamstvami
Zľava Michal Šimečka a Martin Hojsík. Foto: tasr

Radačovský: Potvrdilo sa, že Progresívne Slovensko a ich spriaznené médiá klamali!


Klamstvá zostanú klamstvami. A fakty faktami. Potom, ako sa súčasný minister obrany Robert Kaliňák vyjadril k situácii so stíhačkami F-16 a letiskom Sliač, sa na sociálnej sieti k tejto problematike vyjadril i europoslanec a predseda strany Slovenský patriot, doktor práv Miroslav Radačovský. Ktorý poukázal i na zaujímavú vec z predvolebnej kampane.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Zľava americký prezident Joe Biden a izraelský prezident Jicchak Herzog počas stretnutia v prezidentskej rezidencii v Jeruzaleme 14. júla 2022.
  2. Americký minister zahraničných vecí Antony Blinken
  3. Je rozhodnuté!
  4. ÚŠP funguje ako ŠTB

Rekonštrukcia letiska Sliač

„Bývalý minister obrany Peter Gajdoš v r. 2019 sľúbil, že rekonštrukcia letiska sa stihne do roku 2022. Odvtedy sa v kresle šéfa obrany vystriedali dvaja ministri. Jaroslav Naď a Martin Sklenár, avšak rekonštrukcia letiska Sliač sa doposiaľ neuskutočnila.

Jaroslav Naď z toho viní vládu Petra Pellegriniho, ktorá to, podľa jeho tvrdenia, zanedbala. Súčasný minister obrany za to kritizuje bývalú vládu s tvrdením, že sa o to nestarala a preto aj pri najrýchlejšom tempe sa s rekonštrukciou môže začať v lete,“

„Rezort obrany dočasne umiestni F-16-ky na letisku pri Malackách, kým sa nedokončia práce na letisku v Sliači. Pán Kaliňák chce ešte hovoriť s obyvateľmi oboch regiónov o pozitívach a negatívach umiestnenia amerických stíhačiek a potom sa chce poradiť s NATO, či sa môžu F-16-ky dočasne presunúť zo Sliača do Malaciek,“ uviedol Radačovský.

Ktorý kroky súčasného vedenia obrany považuje za správne.

„Nakoniec, je to v súlade s programovým vyhlásením vládnej koalície SMER-Hlas-SNS, ktorým sa vláda jednoznačne prihlásila k členstvu v EÚ a k členstvu v NATO. A vládny program, nech si o ňom myslíme čokoľvek, je výsledkom vôle občanov vo voľbách a mali by sme ho rešpektovať,“ skonštatoval.

Klamstvá zostanú klamstvami

A práve tu sa podľa europoslanca opäť raz ukázalo, ako najmä hnutie Progresívne Slovensko spolu s ich spriaznenými denníkmi a novinármi, v predvolebnej kampani „strašili a klamali.“

„Progresívne Slovensko a prozápadná a proamericky orientovaná opozícia, spolu so spriaznenými médiami strašili a klamali svojich voličov. A to predovšetkým mladú generáciu, že v prípade, ak zvolia súčasnú vládnu koalíciu, Slovensko bude zatiahnuté na východ.

A že budeme poslúchať Kremeľ, vystúpime z NATO, z EÚ. Prípadne sa pôjdeme ospravedlňovať Putinovi a Západ nás bude ekonomicky blokovať. A premiérovi Ficovi v EÚ nikto nepodá ani ruku. Nič z toho, čo kuvikali progresívni liberáli a im oddané médiá, sa po voľbách neudialo,“ poznamenal Radačovský,

Na záver dodal, že z krokov vlády je naopak zrejmé, že „sme pevnou súčasťou EÚ, pevnou súčasťou NATO, úzko s NATO a USA spolupracujeme.“ A to sa podľa europoslanca prejavuje aj tým, že premiér Fico je pre svoj postup plne akceptovaný tak na pôde EÚ, ako i Aliancie.

Zdroj: FB M. Radačovský

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Radačovský: Potvrdilo sa, že Progresívne Slovensko a ich spriaznené médiá klamali!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: