eReport.sk
Moča, spočítavanie hlasov v eurovoľbách, zdroj: TASR
Moča, spočítavanie hlasov v eurovoľbách, zdroj: TASR

Kedy budú známe výsledky z eurovolieb? Tak skoro to nebude! Informuje ministerstvo vnútra


Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán zverejní celkový výsledok volieb po ukončení hlasovania vo všetkých štátoch EÚ. To sa očakáva v nedeľu po 23:00 h. Tak informuje Ministerstvo vnútra prostredníctvom svojich stránok.

Kedy budú známe výsledky z eurovolieb?

Hodinu po polnoci MV SR oznámilo, že všetky volebné miestnosti sú už zatvorené. „Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán zverejní celkový výsledok volieb po ukončení hlasovania vo všetkých štátoch EÚ. To sa očakáva v nedeľu po 23:00 h,“ píše sa na sociálnej sieti stránky MV SR.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. V tomto má jasno!

Voľby do Európskeho parlamentu sa na Slovensku skončili, v nedeľu 9. júna. O 1:00 hodine v noci sa zatvorila aj posledná volebná miestnosť v obci Palárikovo. V Palárikove bolo v sobotu 8. júna prerušené hlasovanie spolu v troch okrskoch, dôvodom bol nález bieleho prášku. V ostatných okrskoch na Slovensku bolo hlasovanie ukončené štandardne o 22:00 h.

Kedy budú známe výsledky hlasovania Slovákov? „Z dôvodu prebiehajúcich volieb v ostatných krajinách EÚ sa nebudú zverejňovať ani priebežné výsledky volieb,“ informuje Ministerstvo vnútra SR.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kedy budú známe výsledky z eurovolieb? Tak skoro to nebude! Informuje ministerstvo vnútra

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: