eReport.sk
Justin Timberlake, foto: shutterstock

Justin Timberlake išiel pred kamerou donaha! Zopakuje si to ešte?

Spevák Justin Timberlake už viackrát ukázal, že nie je len talentovaný muzikant, ale ide mu to aj vo filmoch. Zhostiť sa vie komediálnej i vážnej role. V najnovšom filme Palmer bol nečakane odvážny.

Vo filme hrá Timberlake (40) futbalistu Eddieho Palmera. Ide o bývalú stredoškolskú hviezdu amerického futbalu. Vracia sa domov po dvanástich rokoch, ktoré strávil vo väzení. Túži začať odznova. Nie je to však ľahké. Nadviaže kamarátstvo s problémovým chlapcom Samom. Palmerova minulosť sa začne vracať a ohrozovať jeho rodinu. Okrem drámy nájdu diváčky v snímke aj horúcu milostnú scénu.

Oslovil ich

Kritici na jeho výkon spievajú ódy. Podľa niektorých je to jeho životná úloha. Spevák musel pribrať sedem kíl svalov. Drel pod vedením osobného trénera. Sexuálnu scénu natáčal s herečkou Juno Temple. Nejde o žiadnu romantiku. Má to byť presne ako po dvanástich rokoch vo väzení…

Mal dabléra

Timberlake sa už raz ukázal nahý vo filme s Milou Kunis, Friends with Benefits. Vtedy svoj zadok neukazoval. Pozval si do filmu dvojníka, ktorý za jeho zadok “zaskakoval”. V tej dobe tvrdil, že sa už asi nikdy nevyzlečie: „Bola to zábava, ale nemôžem povedať, že si to zopakujem. Urobil som to len preto, že som mladý a všetko je, kde má byť. Došlo mi, že teraz je ten správny čas, než ma doženie gravitácia.“ Prešlo desať rokov a svoje predsavzatia zmenil.

Timberlake v jeho životnej úlohe, foto: instagram
Obnažený Timberlake pri sexe v GALÉRII!

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy