eReport.sk
Jürgen Klopp, foto:ig/liverpool

Jürgen Klopp skritizoval štadión Realu, dostal unikátny darček

Tréner futbalistov FC Liverpool Jürgen Klopp bude mať z úvodného štvrťfinálového zápasu Ligy majstrov na pôde Realu Madrid netradičný suvenír. Po kritike, že stretnutie sa odohralo na tréningovom ihrisku súpera, mu španielska spoločnosť poslala 3D model štadióna Alfreda Di Stefana.

Skritizoval štadión

Real je na tomto ihrisku doma počas celej sezóny, pretože na hlavnom štadióne Santiago Bernabeau prebieha rekonštrukcia. Klopp už pred zápasom naznačil, že hrať na tréningovom trávniku je pre jeho tím nedôstojné. „Sme hrdí na to, že hráme na pôde pomenovanej po Alfredovi Di Stefanovi,” uviedol tréner Realu Zinedine Zidane. Po tejto kontroverzii sa spoločnosť, ktorá vyrába oficiálne modely štadiónov, rozhodla poslať trénerovi Liverpoolu 3D repliku aj s bonusmi.

Z Madridu si odniesol unikátny darček

Vieme, že Jürgen je človek s veľkým zmyslom pre humor a on to určite s humorom privíta,” vyhlásil šéf firmy Jose Guerrero pre portál marca.com. „Okrem toho mu pošleme aj model štadióna Wanda Metropolitano ako spomienku na triumf v Lige majstrov v roku 2019. A nakoniec mu pošleme model štadióna Realu Mallorca, keď sa rozhodne prísť v budúcnosti trénovať tento klub,” dodal Guerrero.
      

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport